Alkoholizm wśród młodych

To mnie wkurwia w chuj, że w społeczeństwie, w którym ja żyje jest tyle osób, które tylko by pierdolili o tym ile to kurwa wychlali i jacy są fajni. Powiem wam, ze jak byłem na komisji poborowej do Wojska to tam jak stamtąd poszedłem bylem szczęśliwy, ze już czekając w kolejce nie muszę słuchać tego pierdolenia o wódce i piwie. Już powoli dochodzę do wniosku, ze ogólnopolskim sportem jest kto lepiej utrzyma się na nogach po wódce. Młodzież marnuje sobie życie na trunkach i jeszcze wkurwia mnie na przyklad jak te gnoje z dobrych domów mają kurwa te wszystko miłość, Iphony, szpanerskie ciuchy itd. nie mają nawet szacunku do rodziców i upijaja się w trupa i przynoszą wstyd rodzicom. Żeby nie było nie jestem wrogiem alkoholu, lubię czasami walnąć sobie piwko ale wkurwia mnie te miłowanie alkoholu na potege.

70
5

Komentarze do "Alkoholizm wśród młodych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mój wujek ma 40 lat i to samo mówi. W pracy ma kolesiów, którzy tylko o tym gadają ile, który wypił ile wypije, jak się wyrzygał i posrał. Straszne to jest. Żadnych zainteresowań, żadnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu, tylko się myślenie o tym jak skombinować na następną połówkę.

  9

  2
  Odpowiedz
 3. Dzieciarnia. Przejdzie im, kiedyś też to było i było nawet gorzej.

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Co chcesz, patałachu, takie życie cebulaka. Od dziecka, do momentu aż zdechnie, obcuje z taką „kulturą” alkoholizmu na każdym kroku, to sądzi, że tak jest dobrze. Nie ma się co przejmować, bo chcącemu nie dzieje się krzywda. Jedynie mądra inżynieria społeczna mogłaby zmniejszyć problem, ale tego nikt nie zrobi, bo po prostu nikt nie ma w tym interesu. /Mesio PS. Ad -mi -nie, Pan twój jest pod wrażeniem tego, że ruszyłeś w końcu swoją pokrytą odparzeniami leniwą dupę i dokonałeś pozytywnych zmian na portalu. Pan twój, Mesio, zaprawdę powiada ci: „Lubię to”.

  14

  3
  Odpowiedz
 5. Jak nie lubisz alkoholu to go nie pij, proste, a od innych się odpierdol.

  3

  14
  Odpowiedz
  1. Czytaj ze zrozumieniem 😉

   8

   0
   Odpowiedz
 6. A ty nie piłeś w młodości? Taki niewinny jesteś?

  0

  12
  Odpowiedz
  1. Czytaj ze zrozumieniem 😉

   7

   1
   Odpowiedz
 7. To prawda, kiedyś też się piło, ale nie było takiego schamienia jak teraz.

  12

  0
  Odpowiedz
 8. Pije każdy, ten bogaty tylko inne alkohole, bo człowiek to taka istota, że jest świadomy jak życie jest bardzo zjebane. Rozumiesz?

  4

  8
  Odpowiedz
 9. Tak ma być. Taką hołotą sie dobrze rządzi. Za komuny mówiono „naród ma być napity i chorowity”. Teraz nastał kapytalyzm i biedota musi mieć poczucie hajlajfu czyli tani kredyt, tanie TV na raty, tanie ciuchy w promocji, tanie szroty ze złomu, poczucie bycie światowcami czyli możliwość wyjazdu na zagraniczne zmywaki i wycieczki w last „minyt”, ogłupiające programidła i filmidła w TV pokazujące że zapitą dziwką dającą dupy komu popadnie jest trendy, że nakoksowanym debilem wyrywającym dupy i chlającym na umór jest cool, Yolo, swag, wags i inne kretynizmy, TV mówi jak masz wyglądać, jaka ma być fryzura, jak sie ubierać a debile to łapią jak żaba muchy.Do tego dyskoteka czy pub na każdym zakręcie. Będzie gorzej. 500+ ciemnota i hołota sie rozmnoży to za 20 lat będzie to bantustan jak z Afryki.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Wspaniała charakterystyka polskiego społeczeństwa.

   2

   0
   Odpowiedz
 10. Nie piję alkoholu w ogóle (nawet szampana w sylwestra) i jestem z tego powodu dumna. 😉

  1

  2
  Odpowiedz
 11. pewnie jestes juz alkoholiczka

  0

  0
  Odpowiedz
 12. nic dodać do tego twojego wpisu
  To jest wokół mnie

  0

  0
  Odpowiedz