Allegro

Pod koniec sierpnia sprzedałem telefon. Siódmego września kupiłem nowy, na allegro. Ósmego wpłaciłem pieniądze. Dotąd nie doszedł. Dzwonię do faceta i pytam się, czy mi go w ogóle wysłał – on mówi, że jest poważnym allegrowiczem i nie robi sobie jaj, więc mi go wysłał… wczoraj. W dodatku pocztą ekonomiczną. Facet nie pomyślał najwyraźniej, że ten telefon mógł mi być potrzebny w tym czasie pierdyliard razy. Przerosło go to. Obym do października go miał i dobrze by było, gdybym nie musiał składać reklamacji, bo po odesłaniu go do poprzedniego właściciela na pieniądze zapewne czekałbym do Nowego Roku. Co zaskoczyło mnie zupełnie – facet ma 157 pozytywnych komentarzy i zaledwie jeden średni. Najwyraźniej chujnia dobiła tylko mnie.

26
42

Komentarze do "Allegro"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest chujnia? Sprzedawca dostał pieniądze po weekendzie, może 12 może 13 po 5 dniach wysłał Ci paczkę. Wszystko ok, dlatego ma pozytywne komenty.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. mnie taki chuj kiedyś oszukał – wysłałem 500zł za telefon i go nie przysłał, nie chciał oddać kasy, złożyłem zawiadomienie na policji, ale żeby mu dopiec – ustaliłem jego domowy numer telefonu i dzwoniłem tam co noc po kilka razy od 2 do 4 rano – cały dom sie budził, odbierała matka i ojciec, a ja że będe tak długo dzwonił aż złodziej nie odda mi kasy i po tygodniu oddał, ślązak jebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a mój kolega na allegro kupił samsunga a w paczce dostał smasnuga. pieniedzy nie odzyskał

  0

  0
  Odpowiedz