Approvale na chujni

Admin ziomuś błagam cie, akceptuj te posty częściej, strasznie wieje chujem jak treść aktualizowana jest raz dziennie. Pogadaj z mesiem czy nie dołożyłby się na zatrudnienie jakiegoś gimbusa żeby klikał okejke. 300zł miesięcznie dla szczyla co żeby dostać nowy telefon musi maltretować starego pół roku to dobry deal. Znaczy nie wiem, tak mi sie wydaje.

8
0

Komentarze do "Approvale na chujni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No i admin dodajesz takie chujostwo, ale wal chuja czy wal chuja z jękiem itd. to już nie przechodzi. Poprzedni admin nie wrzucał każdego posta, ale komentarze w 99,9% wchodziły.

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Ja powinienem zostać adminem Chujnia.pl – wtedy by było tu dużo wolności słowa. Miałem okazję, ale nie skorzystałem.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. A jak można załapać się na tę fuchę???

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Pan twój Mesio może zatrudnić na pół etatu małoletniego patałacha, będzie jebał w krótszym wymiarze czasu ale obowiązki te same m.in będzie musiał wzmacniać głowę chlejąc jabole a także będzie musiał kraść krokodyle, obsrywać kible, jeździć bez biletu itd. I oczywiście po godzinach walić do głównego zbiornika. Kilka lat harówy i będzie miał nie tylko na telefon ale także na mielonkę i tłumik do Passata jego starego.

  0

  3
  Odpowiedz
 4. Drażnij jamnika

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Tasuj waleta

  5

  1
  Odpowiedz
 6. Ja się chętnie zatrudnię!
  Piszcie pod moim komem a podam kontakt.

  Btw. koleś, „najłatwiej to być hojnym z cudzego”
  Jednak, jeśli ty zapłacisz to biorę 349 zł XD

  1

  3
  Odpowiedz
  1. a podam kontakt.

   2

   3
   Odpowiedz
 7. Mi tam nie przeszkadza, że aktualizacje są raz na dzień. I udawaj się na zakupy do Iłowa do supermarketu o nazwie „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”. Nie będzie Ci się nudziło.

  0

  3
  Odpowiedz
 8. Z pełną aprobatą, a nawet z nieukrywaną dumą, się onanizuj.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Gówno konsumowane częściej za to w mniejszych porcjach nie staje się przez to choćby kaszanką. Pozostaje gównem takim jak te wszystkie wpisy przegrywów.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. sam nim jesteś, skoro tutaj jestes XD

   3

   0
   Odpowiedz
 10. W Iłowie ponad 400 żołnierzy poległo we wrześniu 1939 r. w walkach z wojskami skurwysyna z wąsem. A mogliby żyć, może nawet do dziś i mieć 102 lata. Podobnie dzisiaj putin sieje śmierć zanim skończy jak tamten.

  8

  0
  Odpowiedz
 11. Pan twój, Mesio, zna na wylot takich cwanych patałachów jak m.in admin tej strony. Wielu dziwi się, że przepuszcza komentarze moje, Byczywąsa itd. Jednakże, drzewiej próbował coś na to zaradzić, więc podjechałem Multicarem M25 i siłownikem wywrotu wypuściłem stado wygłodniałych krokodyli. Żebyś ty widział wtedy jak ten patałach spierdalał na drzewo. Na drugi dzień dał uszy po sobie, wziął tysiaka w łapę, CV w zęby i pokornie doszedł na kolanach pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, prezes euromebel przydzielił mu stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie musiał całymi dniami walić do niego z innymi patałachami i utwierdzać w przekonaniu klientów, że to aromatyczny sos ”od siebie”.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Multicar M25 służył do przewozu wungla

   202

   0
   Odpowiedz
  2. Teraz już wiemy, że Multicar z siłownikiem wywrotu kosztuje co najwyżej 30 tysi. Netto.

   Wiemy również kto tu najbardziej pierdoli bez sensu. Ot, tak osobliwie pojęta misja portalu chujnia.pl.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Tak było, nie zmyślam. Z poważaniem, Jan Byczywąs.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Tylko śliskie mydło i schylanie się pod prysznicem czynią cuda. Musisz poczuć jednookiego węża w drugiej dziurze. Zajść od tyłu całą Polskę od morza do Tatr. Zachodzić nawazelinowanym prąciem.

  4

  0
  Odpowiedz
 13. Ruszaj skórą, masuj wora i ruchaj spasione roksy, kradnij krokodyle, żryj środki przeczyszczające i strzelaj sraką na publiczne kible, niech sprzątaczki zapierdalają ze szmatą na kolanach, chlej najtańsze piwa w puszkach i sprzedawaj je na złom, nocuj na klatkach schodowych albo otwieraj piwnice wytrychem i tam śpij, wsadzaj zapałki w psie gówna na trawnikach i podpalaj, jeździj bez biletu, żryj fasolę i prykaj, wkładaj zapałki w szafki współpracownikom i podpierdalaj papierosy, mleko z lodówki i kawę na zastawę. I nie zapomnij o cukrze i słodyczach. Jak zostawią spocone majty lub skarpety to bierz, wąchaj i wal ostro konia. Ja tak robię i stać mnie na Maybacha i ofiarę dla Rydzyka.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ja po metforminie kiedyś strzeliłem sraką w centrum Bielska-Białej. To jest ciśnienie nie do wytrzymania, skurcz jelit wyrzuca gówno jak chuj spermę. Spuściłem spodnie i strzeliłem na ścianę kamienicy. Spodnie też obsrałem i tak wsiadłem do autobusu.

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Wal konia, pij jabole i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, drap się po jajach i podawaj rękę, wkładaj zapałki kolegom w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty to też bierz. Ale sam nic nie przynoś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię i stać mnie na wszystko. Ty wal konia. Wiem, że tak robita bo zostawiła kobita. Elo stuleje, ja se Amarene chleje a potem wejde w kobite, jak już będzie wypite. Co, mi zazdrościta bo konia walita ? Nie dla psa kiełbasa.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Spuszczam ci się na twarz

  0

  0
  Odpowiedz