Bajki dla niedojebanych

Wkurwia mnie ze kultowe bajki są politopoprawnym ścierwem. Atomowki, kiedyś byly fajne a teraz to jakis syf, mlodzi tytani, ben 10, nawet dragon balla zrobili dla niedojebanych bachorow, cała powaga zniknęła z tych bajek.

7
3

Komentarze do "Bajki dla niedojebanych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Fakt bajki kiedyś to był kozak , można było oglądać w kółko i się nie nudziło , a dziś papka dla ameb intelektualnych

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Masz resory do mesia w124 ?

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr. Walić zimną ręką.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Dojeżdżaj szkapę

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Leć w chabetę

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zaprzęgaj muła

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ujeżdżaj tura

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Poskramiaj byka

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Opróżniaj wór

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ściskaj kutasa

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Walcz 5 na 1

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Rozpiewaj koguta

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Kręć sokoła

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Wybudzaj borsuka

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Wkurwiaj niedźwiedzia

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Rozwyjaj wilka

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Stukaj dzięcioła

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Rozwijaj pędraka

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Wywabiaj dżdżownicę

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Wkurwiaj skunksa

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Okiełznaj śmierdziela

  2

  0
  Odpowiedz
 24. Opróżnij się do sucha!

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Dawaj bitą śmietanę

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Smaruj gofra

  2

  0
  Odpowiedz
 27. Ubijaj ptysia

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Wierć wiertłem

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Stukaj meslem

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Uruchamiaj młot pneumatyczny

  2

  0
  Odpowiedz
 31. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr.Walić zimną ręką.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Tu Arktos, władca Lodolandii. Ja polecam bajkę „Tabaluga”, w niej występuje mój wróg, taki zielony smok no i oczywiście Ja. Chwała Lodolandii.

  1

  0
  Odpowiedz
 34. W grze „Brush Roller” na NESa w menu gry występuje fioletowa postać z szeroko otwartymi ustami. Czy to prezes ŁWF po spożyciu dużej ilości denaturatu?

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Masz dyferencjał do e36 ?

  1

  0
  Odpowiedz
 36. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr. Walić zimną ręką.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Rób masę, doktorat, wal chuja i kradnij krokodyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Wal konia, pij whisky, kradnij krokodyle, tyraj u Mesia i Byczywąsa na taśmie i wal do głównego zbiornika. Trzy stówy w łapy, CV do teczki i pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego gdzie Prezes Euromebel da ci stanowisko. Kilkanaście lat harówy i uzbierasz na własną willę, najnowszego Mesia bądź Lamborghini Aventador i będziesz w najdroższych restauracjach sączył bourbon z lodem, patałachu. Elo stuleje, ja whisky chleje a potem wchodze w kobite jak już wypite. Co, mi zazdrościta, bo konia walita ? Nie dla psa kiełbasa.

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Odpal sobie miss kobayashi’s dragon maid i nie pierdol

  0

  0
  Odpowiedz