Do kurwy nędzy, macie siłę machać ciężarami, to miejcie siłę odłożyć je z powrotem na stojaki. Zostawią takie typy z dwoma metrami w barach talerze na sztangach czy maszynach i trzeba po nich to sprzątać. Jeszcze ja chłop to nie mam problemu tego zdjąć, ale na siłownie przychodzą także kobiety. Przecież jak taka kruszynka 55 kilo kości zdejmie te krążki, to już nie będzie mieć siły na trening. Ćwiczący – szanujmy siebie nawzajem.
Kategoria: Bez kategorii
Odtwarzacz MP3
2023-10-31 17:56Jestem posiadaczem 20 – letniego odtwarzacza MP3 na baterie z wyświetlaczem LCD. Mam do niego ogromny sentyment, towarzyszy mi od wczesnych lat dzieciństwa, od 2003 roku. Nigdy sobie nawet nie wyobraziłem że kiedykolwiek może się zepsuć. Po 20 latach bezawaryjnego działania zepsuł się.
Zacznijmy od tego że wszystkie komunikaty i nazwy piosenek są wyświetlane w stylu wykropkowanym. Coś w tym stylu co na zdjęciu w linku:
https://www.winstar.com.tw/uploads/photos/character-lcd-display-modules/WH0802A1-TFH-2.jpg
To że odtwarzacz MP3 zaczął się psuć polegało na tym że nie był w stanie wyświetlać napisów, komunikatów, uszkodzeniu zaczęło ulegać coraz więcej segmentów wyświetlacza. Aż w końcu przestało się cokolwiek wyświetlać na wyświetlaczu.
To prawda, są serwisy w których naprawiany jest stary sprzęt do którego ludzie mają sentyment. Ale po pierwsze – nie wiadomo jakie koszty wygeneruje naprawa. Po drugie – nie wiadomo czy naprawa odniesie sukces.
Bardzo źle czułbym się z taką stratą. To naprawdę bardzo solidny sprzęt z ogromną pojemnością jak na produkcję z 2002 roku – 256 MB
Nienawidzę ludzi urodzonych w okolicach 1993 roku
2023-10-31 10:54Skończyli 30 lat i wydaje im się że są wielkimi bogami tego świata. Zarozumialcy jebani…
„Wheeler dealers” czyli fani czterech kołek
2023-10-31 10:54Pamiętacie ten program o samochodach gdzie mały tłuścioch mike i wielka szafa edd brali jakieś zniszczone auta do renowacji i potem sprzedawali niby z zyskiem?
Ja właśnie chciałem nie o programie a o samym prowadzącym.
Lubiłem to oglądać tylko z prostego faktu, że ten mechanik fajnie to prowadził, pokazywał co robi krok po kroku, i 99% roboty robił tak naprawdę on sam.
Najbardziej mnie wkurwiał ten niby prowadzący. Jak to gdzieś znalazłem na brytyjskiej stronce ktoś fajnie go podsumował „ta mała wieprzowata pizda”
Ideolo!
No kurwa! Ten edd powinien grubasa wsadzić do jednego z tych aut do bagażnika a potem do zgniatarki.
Ta świnia wszystko psuła, sama formuła jak i pomysł całego programu okej ale jak widziałem tego pierdolonego grubasa z tym świńskim ryjem od razu mi się odechciewało. I na tym etapie kończę opis prowadzącego, teraz kilka komentarzy z tej brytolskiej stronki, przepuszczone przez translator:
Edd China jest świetnym mechanikiem, ale Mike Brewer jest i zawsze będzie pizdą. Ma bardzo irytujący głos i zdolność Quentina Wilsonesa do wyglądania i zachowywania się jak tłusty sprzedawca używanych samochodów.
Pozwoliłbym Eddowi pracować przy moim samochodzie, ale nie bandzie pizd w moim lokalnym kwik fit. Mike Brewer brzmi, jakby potrzebował luźniejszej pary spodni lub naprawdę dużego gówna.
Mike Brewer POTRZEBUJE, Alf, aby każda kość w jego ciele została pobita na drobny proszek młotkiem kamiennym, co ułatwi przepuszczenie go przez przemysłową maszynę do usuwania kory przed podpaleniem.
Brewer to rzeczywiście pizda. Dobra nominacja.
Nie znoszę tej wieprzowatej, szyderczej małej pizdy. Oglądam go teraz na wheeler dealers tylko po to, żeby się rozerwać. Edd to jednak jebana półka !!! ??
Musi być kuszony, mały gruby skurwiel zawsze wydaje się przynosić mu sportowe samochody zaprojektowane dla karłów, że biedny Edd ma kurwa wszelkie szanse, aby kiedykolwiek jeździć z jego 6 stóp 7 ramą i musi oglądać Brewera cieszącego się wynikami swojej ciężkiej pracy na końcu. Samolubny mały cwaniak.
może.
To raczej dziwne, że nosi t-shirty na bluzce z długim rękawem.
Może rasistowskie tatuaże?
Ślady igieł po lekach, które są potrzebne, aby uniemożliwić Eddowi odkręcenie głowy Brewersa od ramion za pomocą klucza do filtra oleju
He…
Nikt go jak widać nie lubił… w każdym wzbudzał to samo odczucie odrazę.
Program skończył się w momencie kiedy tego eda wyrzucili a grubas dostawał pogróżki śmierci xD
Dla mnie po prostu był i jest żałosny. A czy program jest dalej? Nie wiem ale wyjebane bo przez takich prowadzących odechciewa się patrzeć
Dlaczego politycy są często łysi, łysiejący?
2023-10-31 00:47tacy przemądrzali? Podobno łysina oznaka intelektu ale czy to prawda?
Ich troje Michał Wiśniewski
2023-10-31 00:46Moja miłość z lat młodzieńczych aż do dziś hehe dostał dziś nieprawomocnie 1.5 r więzienia z 1o L 🙁 oby go nie wsadzili bo ja chcę na koncert śrut jak ja pierdole
Samotność jest super
2023-10-31 00:46Hejka. Zauważyłem ostatnio sporo wpisów dot. życia samemu oraz pewnego rodzaju żal, który jest z tym związany.
Nie przejmujcie się samotnością. Ktoś tam kiedyś powiedział, że to niby taka straszna trwoga, ale jednak bez przesady 😉
Życie w pojedynkę ma wiele zalet i właściwie to one wszystkie (no prawie) sprowadzają się w zasasadzie do jednego: nikt niczego od ciebie nie oczekuje. I to jest prawdziwa wolność.
Przykładowo, nawet jeśli przy wspólnym życiu zostaje ustalona jakaś tam rutyna, która mniej więcej odpowiada obojgu, to jednak zawsze jest chęć aby wymigać się od obowiązków (prozaicznych, typu zmywanie naczyń). Problem w tym, że takie wymigiwanie się stanowi dyskomfort, zakładając, że jest się w miarę odpowiedzialną osobą. Problem jednak znika kiedy żyje się samemu. Bo nie tylko nie ma wówczas żadnej odgórnej* rutyny, ale również nie ma osoby wobec, której odczuwałoby się jakieś zobowiązanie aby coś zrobić, już.
*Taka rutyna byłaby oczywiście obopólna, ale zastanówcie się jak szybko przerodziłaby się ona w zwykły chore (ang.)
Na dodatek, działania, które stanowią jakąś tam formę obowiązku to zaledwie połowa spektrum. Są jeszcze działania, które samemu chce się wykonywać, ot tak dla przyjemności, a które mogą ulec pewnym ograniczeniom.
Osobiście lubię muzykę. Głośną. Kto gra na wzmacniaczu lampowym ten wie, że zaczyna on brzmieć dobrze dopiero po pewnym rozkręceniu master i gaina. Czy żyjąc z załóżmy, nawet ekstra dopasowaną i kochającą dziewczyną, nadal mógłbym grać w taki sposób? Pewnie tak, nawet na pewno. Ale czy mógłbym to robić kiedykolwiek, tak jak teraz? Hmm I hope xd.
Jednak jeśli chodzi o samo głośne słuchanie muzyki. Rano, przy zmywaniu naczyń z wczorajszego jedzonka to już raczej nie.
To również sprowadza się do oczekiwań drugiej strony. Ponieważ ta druga strona ma oczekiwania, że nie obudzę jej odpalając rano punk na pełnej.
Gdy druga strona znika, to znikają również oczekiwania. No i to już można sobie wymieniać. Przygotowywanie posiłków, wyrzucanie śmieci, robienie zakupów, zajmowanie łazienki etc. Wszystkie tym podobne rzeczy pozostają wyłącznie w dyspozycji jednostki dopóki owa, jest właśnie jednostką.
Właśnie dlatego, wspólne życie jest rezygnacją z części wolności. Tej która płynie z życia w pojedynkę.
Disclaimer: Nie twierdzę, że życie we dwoje ssie po całości i wgl nie ma zalet. Jednak wybór pomiędzy jednym, a drugim wymaga świadomej decyzji oraz wiedzy na temat plusów i minusów.
Nonkonformista
Chujnia Trenera Bogdana
2023-10-31 00:46Ponieważ nie ma z tobą sensu polemizować czy dyskutować pod każdą chujnią – trener postanowił pokazać tobie , oraz osobom to czytającym , jaką miekką fają jesteś.
Otóż Trener Bogdan , w łaskawosci swej niezmierzonej wyzywa cię na pojedynek . Mam na myśli ciebie , szurze walczący o ocieplenie klimatu i wpierdalajacy robactwo. Miejscem zamieszkania Bogdana są Strzelce Opolskie .
Masz jedyną i niepowtarzaną okazję wykazać, że jesteś prawdziwym mężczyzną , a nie tylko świrem , siedzącym po drugiej stronie monitora . Masz okazję wykazać , że potrafisz szczekać także w rzeczywistości .
To jak , podejmiesz wyzwanie , czy w swoim stylu , pierdolniesz elaborat, zwyżywasz każdego, kto ma inne zdanie niż ty – zwyczajnie stchórzysz .
Nie bój się – Trener cię nie pobije ( bo za gówno przecież nie pójdzie siedzieć ) – zresztą nie mam w zwyczaju bić słabszych . Trener wskazał miejsce – Strzelce Opolskie – ty masz prawo wybrać broń ( może być nawet twój wyszczekany pysk ) .
Przybądź swoim Mesiem .
Nie bój żaby 🙂
Pokaż że jesteś facet 🙂
Do tych co piszą w stylu p0lska i p0lacy
2023-10-30 19:33Won mi stąd marne gnidy. Jesteście tak żałośni że nie potrafię tego opisać. Nawet żul potrafi sobie poradzic w tym kraju ale osoba która tak pisze jaki widać jakoś sobie nie radzi więc jest zwykłą marna K. Kieruje wami przerost ambicji i życzę wam pozostania na obcej ziemi na wieki wieków amen.
Youtube się wycwanił
2023-10-30 11:40Blokady reklam nie są dozwolone, bo niby serwis się z czegoś musi utrzymywać. Śmiechu, kurwa, warte. Youtube przez lata funkcjonowania nazbierał tyle kasy, że przeciętnemu robolowi napierdalającemu w asfalt u Mesia się to nie śniło. Zwykłe wymuszanie, żebyś kupił Premium. Dojdzie do tego, że ludzie przestaną w ogóle oglądać youtube i będzie koniec.
(Admin): Otworz w przegladarce Brave ta blokuje reklamy automatycznie.
