Od razu widać po Twoim poście, że nie wziąłeś leku „Niepierdol”, który zalecił Ci psychiatra bo pierdolisz takie głupoty, że nie da się tego czytać.
Bierz ten lek wedle zaleceń lekarza, bo inaczej przyjadą po Ciebie z kaftanem i zamkną Ciebie w domu bez klamek.
Kategoria: Bez kategorii
RE (Kasa tylko dla pracowitych)
2023-05-16 19:11Takie farmazony to możesz pierdolić po obejrzeniu amerykańskich oper mydlanych. Do milionów można dojść na dwa sposoby: albo ukraść, albo wygrać w lotto, no chyba że jesteś Messim, Lewandowskim, Einsteinem czy Pavarottim, czy masz inny talent dany przez los. Dlatego ja kurwa nawet nie próbuję się przemęczać tylko napierdalam w lotto i cierpliwie czekam.
obsesja na punkcie cyckow
2023-05-16 19:10Panowie na pewno wiedzą o czym mówię. Mam obsesję na punkcie cyckow. Na samą myśl od razu mi dygnie a kiedy nie raz widzę jakąś kobietę na ulicy z nieco większymi od razu rozmyślam jak ja rozbieram.
Mógłbym być z kobietą w związku nawet nieco głupsza lub brzydsza ale jędrne cycki dają od razu +100%. Mogłaby być też biedna nieważne mam mnóstwo kasy. Czyli Ty wnosisz cycki a ja kasę do związku. Uwaga nie toleruje żadnych plaskich desek miseczka b lub c odpada. Tylko D w górę i większe.
Jak kobieta do mnie podchodzi i rozmawia ale ma większy biust od razu kręci się w głowie, średnio o tym myślę kilkanaście razy dziennie.
Miałem kiedyś jedna taka z dużymi ale nie obwisłymi, takie naturalne jak w pornolach. Zdradziła mnie co prawda ale wspominam jak je ugniatałem ostro wtedy aż do dziś.
Żałosne posty | Testo
2023-05-16 19:10Nudy nudy i jeszcze raz nudy, ta stronka była fajna jak Testo tu był. Teraz same niedorobione normictwo wyciąga problemy z niepodtartej dupy.
Testo wruć do nas!
Wiecie co?
2023-05-16 19:09Jezus Chrystus wraca 🙂 Niedługo koniec tego zepsutego świata, grzechu, nieszczęść 🙂 Znaki się wypełniają 🙂 Tak się cieszę 🙂 Chciałam się z Wami tym podzielić 🙂 Mam nadzieję, że zdążymy wszyscy się nawrócić 🙂 Rety, w końcu koniec. Co za ulga.
Kasa tylko dla pracowitych
2023-05-15 20:24Dużo się mówi o kasie.
Ustalmy jedno, żeby mieć kasę > 1mln zł w gotówce, musisz być pracowity.
Nie liczy się urodzenie, szczęście czy chody. Ludzie z Indii z bagna, gówna i syfu przyjeżdżaja do Europy i buduja formy generujace miliony. Zapierdalaja od zbierania nakrętek czy innych śmieci.
W Polsce macie jak paczki w maśle!
Jesteś biedny? Oznacza to że jesteś śmierdzacym leniem!
Praca to 70-100h tygodniowo zapierdalania za darmo czasami ileś lat.
Więc nie zazdrość biedaku? Bo większość ludzi ciężko na to harowała (ponad 80% najbogatszych ludzi Świata to osoby urodzone biednie i którzy sami wszystko osiagneli).
Leniu jebany weź się więc do roboty!
Palacze i alkoholicy
2023-05-15 20:24Często słyszę zdanie, że uzależnionym osobom od tych używek trzeba współczuć. Że, kurwa, co? W ponad 90 procentach te osoby same zgotowały sobie taki los. Ktoś ci kazał menelu jeden z drugim chlać? Wlewał ci ktoś siłą do ryja? Do palenia też cię ktoś zmuszał? Ludzie sami wybierają swoją drogę, a osoby które idą w używki są osobami zakompleksionymi i słabymi psychicznie. Chodzą potem takie zapijaczone mordy i bełkoczą mądrości, co to oni nie wiedzą. Żenujące to jest i tyle. Współczuć to można kobiecie z dzieckiem, którą napierdalał mąż, wyrzucił z domu i taka kobieta daje dupy każdemu za kasę, żeby ona i jej dziecko miały co jeść.
Inne wymiary = Nieznajomi
2023-05-15 20:23Już tak jest tutaj, nie trzeba tego szukać w kosmosie.
Jak to jest, że z ludźmi stojącymi mniej niż 5 cm w publicznej komunikacji, w sklepach, w windach – kurwa nie nawiązuje się żadnego kontaktu (poza kontaktem wzrokowym, i to też najczęściej wrogo nastawionym) choćby się kogoś spotykało 1000 razy w ciągu roku przez szereg lat.
Jakoś w pracy lub miejscach edukacji ludzie potrafią nawiązać relacje.
Czy to może wynika z tego, że w tych miejscach ma się jakiś wspólny cel (np. wytrwać do 1-szego nowego miesiąca lub ukończyć semestr) i dlatego wtedy ludziom zależy na poznawaniu otaczających ich ludzi?
A w tamtych miejscach nikt ich nie obchodzi: bo to kierowca/motorniczy ma ich dowiezie do celu; bo mają pieniądze na swoje cele; bo to urządzenie im pomoże dotrzeć do celu.
Nie wiem jaka jest prawda, tak się tylko zastanawiam.
800 plus
2023-05-15 20:23Chuj mnie strzelił jak się dowiedziałem, że będzie waloryzacja 500 plus do 800 plus. Mnie i wszystkich których znam.
Mam dość tyrania na jakieś laski, które dały dupy jakiemuś zwierzęciu w klubie, a ja na wszystko muszę tyrać sam. Przecież takie coś promuje te ich zachowania. Nie twierdzę, że wszystkie rodziny, które to pobierają to patola. Na bank są normalne, porządne rodziny, ale jest w chuj, na serio w chuj takich, które sobie z tego sposób na życie zrobiły, albo w chuj matek, którym opłaca się dać dupy w przygodnym trybie i zajść, żeby prowadzić tryb pasożyta. Przecież poza tym ma pełno różnych ulg i innych benefitów.
Niech się odpierdolą od mojej kasy. Sam chcę zarobić na swoje dzieci i ich przyszłość, nie chcę nic od nikogo, ale nie będę łożył na cudze.
Tyrka z tyłu głowy.
2023-05-15 20:23Wkurwia mnie moja robota, której nie lubię i ciąży mi na sercu. Zawsze jak jestem gdzieś z dziewczyną ze znajomymi, na jakimś wyjeździe w górach, na jakimś fajnym wydarzeniu, na treningu, na spacerze to kiedy zdarza mi się pogrążyć w stanie radości to mózg przypomina mi natychmiast, że jest to stan tymczasowy, że kiedyś ten wolny dzień lub okres urlopu się skończy, a ja powrócę do piekła, w którym czeka mnie wiele przykrych, potwornych doznań.
To jest straszne, że standardy na polskim rynku pracy są wciąż takie, że człowiek musi chodzić do roboty z obrzydzeniem, odrazą i nienawiścią. Pracodawcy nie rozumieją, że taki pracownik przy najbliższej okazji, gdy będzie możliwość ich wychuja, że gdyby mieli szczęśliwego pracownika to byłoby znacznie lepiej dla obu stron, taki człowiek zrobiłby dwa razy więcej.
No, ale po co coś zmieniać? Lepiej tkwić mentalnie w latach 90 i wypalać ludzi, a potem aż śmiech bierze jak taki narzeka, że zwolniło mu się pół załogi, i że jest dramat, bo ludzie chcą nie wiadomo czego. I nie chodzi nawet o zarobki. Chodzi o atmosferę.
