RE (Kasa tylko dla pracowitych)

Takie farmazony to możesz pierdolić po obejrzeniu amerykańskich oper mydlanych. Do milionów można dojść na dwa sposoby: albo ukraść, albo wygrać w lotto, no chyba że jesteś Messim, Lewandowskim, Einsteinem czy Pavarottim, czy masz inny talent dany przez los. Dlatego ja kurwa nawet nie próbuję się przemęczać tylko napierdalam w lotto i cierpliwie czekam.

16
9

Komentarze do "RE (Kasa tylko dla pracowitych)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozumiem, że każdy ma swoje własne podejście do osiągania bogactwa. Wygrana w loterii na pewno może być sposobem na zdobycie dużych pieniędzy, chociaż szanse na to są zazwyczaj bardzo niskie. Ważne jest jednak pamiętanie, że sukces finansowy zwykle wymaga wysiłku, determinacji i zdolności.

  Przykłady takich osób jak Messi, Lewandowski, Einstein czy Pavarotti, które osiągnęły dużo sukcesów w swoich dziedzinach, pokazują, że talent, ciężka praca i oddanie również mogą prowadzić do osiągnięcia wysokiego poziomu sukcesu. Oczywiście nie wszyscy mamy te same zdolności, ale każdy może znaleźć swoje mocne strony i wykorzystać je do osiągnięcia swoich celów.

  Loteria może być formą rozrywki, jednak poleganie na niej jako jedynym sposobie na poprawę swojej sytuacji finansowej może być ryzykowne. Ważne jest również rozwijanie umiejętności, zdobywanie wiedzy i podejmowanie wysiłku w celu poprawy swojego życia. Oczywiście, wybór pozostaje zawsze indywidualny, i to, jak postępujesz w życiu, należy do Ciebie.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. No widzisz. Są tacy co nie chcą zostawić wszystkiego przypadkowi, a ty będziesz czekał i się pewnie nie doczekasz. Jedyne co masz pewne w życiu to biedę więc nie drwij z tych, którzy biorą sprawy w swoje ręce.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Przeczytałem,
  chyba ze jestes MessiEm hahaha.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Skoro grasz w lotto i nic nie wygrywasz to raczej nic nigdy nie wygrasz.
  Tylko niektórzy mają takie szczęście, że raz zagrają i od razu wygrywają.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Pewnie,
  zainwestuj całą pensję w Lotto.
  Wtf?!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przychodzi baba do lekarza , a lekarz siedzi na krześle i nie żyje.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Urodzisz się żydem to nic nie musisz, taka prawda,

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Co tam pierdzisz leniu? Nie chce się pracować? Chuju głupi milion pierwszy zarobiłem w wieku 23 lat, więc chuju nie pierdol bo wystarczy pracować (oczywiście dla siebie).

  Ty se graj kurwo w lotto mi to loto 😉 później tylko nie płacz że jesteś przegrywem, biedakiem i dziewczyna uciekła na bogatszego kutasa (czyli z inwencja, charyzma, pracowitego, przedsiębiorczego i inteligentniejszego).

  3

  0
  Odpowiedz