Bezklamkowe drzwi w sklepach

Wnerwia mnie, że nie w każdym sklepie w mojej okolicy są takie drzwi, które nie mają klamek, a otwierają się, gdy zbliży się do nich człowiek – nawet nie trzeba ich dotykać.

W Iłowie w supermarkecie „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21” na szczęście są bezdotykowe drzwi, w Wyszogrodzie w Biedronce przy ulicy „Mickiewicza 16” także.

Jednak w niektórych sklepach niestety jest ręczne otwieranie drzwi. Nie lubię dotykać klamek, bo na nich jest syf – niektórzy gardzą higieną i z ich łap przechodzi syf na klamki.

3
3

Komentarze do "Bezklamkowe drzwi w sklepach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  1. Tu Autor chujni. Bełkot to twój komentarz.

   0

   0
   Odpowiedz
 2. Gdybyś zarabiał 35 tysi miesięcznie i jeździł Mesiem w AMG tak jak ja, to miałbyś patałachów u boku, którzy dezynfekowali by klamki sikami klaczy, które mają dużo przeciwutleniaczy i nie musiałbyś się martwić o żadną higienę bo we wszystkim wyręczają, podcierają sralnię po defekacji, trzymają siura przy laniu a nawet dezynfekują całego delikwenta specjalnym preparatem w sprayu.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. No tos kurwo biedacka poleciala.

   Jak dobijesz do 100tys euro miesiecznie to smieciu daj znac, poki co to mozesz mi klocki ceramiczne w maybachu polerowac szczoteczka zony.

   Te twoje 35tysi to zalosna pensyjka dla deva na zachodzie nie mowiac o dyrektorach.

   2

   1
   Odpowiedz
 3. Ciebie pajacu powinni zamknąć w pokoju bez klamek to byś łykał olanzapinę i przestał pierdolić w kółko o arcybiskup market.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Nie pisz tak pajacu bo zacznę pierdolić w kółko o takich zegarkach z takim podświetleniem takiego wyświetlacza.

   3

   1
   Odpowiedz
  2. Tu Autor chujni: To nie jest arcybiskup, w przypadku tego sklepu „ABP” nie znaczy arcybiskup.

   Ale śmieszy mnie jak ktoś uważa, że to arcybiskup XD.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Toż kurwa, wszędzie stoją te jebane pojemniki z płynem do dezynfekcji! Zawsze możesz też wziąć ze sobą spirytus salicylowy i przemyć tę klamkę, pojebańcu. Na koszykach też są odciski i co kurwa? Latem zapierdalasz po sklepie w rękawiczkach? Wiesław właściciel warzywniaka będzie montował automatyczne drzwi, bo klamka Cię brzydzi? Niektórym to się już kompletnie popierdoliło

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kiedyś też miałem tyle czasu na takie „komentarze”. Fajna zabawa, nie? Taka odmiana pseudoliterackiej masturbacji, miły nasz młodzieńcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A lubisz dotykać chuja swojego własnego zresztą?
  Przecież tam też może być syf.
  Ogarnij się bo to początki psychozy.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Tu Autor chujni. Tyle że po dotykaniu mojego chuja krótki czas później zawsze myję ręce. A po dotknięciu klamki w sklepach nie mam możliwości, by krótki czas potem umyć ręce.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. a domy, bloki, auta, autobusy, tramwaje, kurfa?
  zwłaszcza, gdy ktoś ma te jebane kundle i sprząta po psach?!

  1

  0
  Odpowiedz