Chałupnictwo

Chce pracować w chałupie,
i łupać haj$.
Ale jak?
Obory nie ma, bo to blok.
To może jakoby jakaś fuszka zdalna?
Macie jakieś propozycje?

0
1

Komentarze do "Chałupnictwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, pij whisky i ruchaj, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zostań gwiazdą kamerek internetowych. 😛

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr. Walić zimną ręką.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. 1. Idz na infe zaocznie albo internetowo
  2. Znajdz robote jako developer jakiejs pierdolonej javy ze springiem albo .NET
  3. Olej studia

  Nie dziekuj

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Masz rację nie podziękuję, bo takie rady są nic nie warte.
   A wiesz dlaczego? BO KONKURENCJA IT JEST PRZEOGROMNA !

   Ale dzięki za chęci!

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Konkurencja… piłkarzy też jest wchoooy w każdej wsi/mieście/metropolii/krzokach, ale ilu jest dobrych piłkarzy? Wystarczy robić kurwa to samiutko co robi sąsiad, to kurwa samiutko, ale odrobinkę lepiej lub tak samo lecz taniej.

    1

    0
    Odpowiedz
   2. Jest przeogromna jeśli jesteś kolejnym wysrywem po bootcampie bez algorytmiki albo z certyfikatami sololearn. Jeśli umiesz coś więcej niż przepisanie kodu z tutorialu django to się okazuje, że robota jest w zasięgu ręki. Jak nie pasuje ci programowanie to szukaj jakiejś niszy, może i poza IT i.e. jakieś korposranie z dobrym angielskim i excelem. Prostej pracy przy komputerze pewnie nie dostaniesz, bo to na co liczysz pewnie da się zautomatyzować skryptem w powershellu albo jakimś pythonie, musisz troche pomyśleć sam, nie jakoś dużo, ale jednak.

    Ew. udawaj laske w internecie, z tego też jest kasa, zdziwiłbyś się jaka.

    0

    0
    Odpowiedz