Chamstwo w busie i agresja

Chamstwo ordynarne w busie – Mat Bus linia Kraków-Busko-Pińczów godzina 19.30, stanowisko 10.

Dzisiaj (25.04.14r.) siedząc w busie byłem świadkiem ordynarnego chamstwa ze strony 18 latka i 17 latki w stosunku do reszty pasażerów busa. Otóż ta dwójka młodych wsiadła do busu ostatnia i zaczęła podchodzić po kolei do każdego z pasażerów, brutalnie domagając się ustąpienia miejsca. Podeszli do siedzących na końcu studentek i zaczęli wygrażać im, że jeśli nie zostaną puszczeni na miejsca, to obie studentki zabierze karetka pogotowia. Potem podeszli do młodzieńca po drugiej stronie i wmawiają mu, że wcześniej to miejsce było dla nich zajęte. Podeszli do trzeciej osoby i zaczęli grozić, że jeśli im nie ustąpi to „wyjmą kosę i wtedy inaczej porozmawiają”. Chłopak nie przestraszył się i powiedział, że w razie spełnienia gróźb zawiadomi policję. Przez jakieś 20 minut był spokój, ale potem wszystko zaczęło się od nowa. Zaczęli pluć na wszystkie strony, kaszleć i opryskiwać podróżnych kawałkami jedzonej pizzy, przy czym głośno rozmawiali o „rzyganiu” i o tym jak to wszystkim należy „wpierdolić kijami bejsbolowymi”. Z ich rozmowy wywnioskowałem, że starszy typ ma na imię Łukasz, lekko przypakowany brunet jest w wieku 18 lat i pracuje w Krakowie, wraca co tydzień w piątki o tej samej porze. Dziewczyna zaś to Klaudia, lat 17, włosy brąz, rozpuszczone, była ubrana w niebieską bluzkę. Celem ich podróży było Busko-Zdrój.

Czy zna może ktoś powyżej opisaną parę i wie co to za jedni?

75
52

Komentarze do "Chamstwo w busie i agresja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Takie meldunki składa się na komisariacie, tam ich na pewno znają, no ale u nas obowiązuje solidarność społeczna i taka obywatelska postawa, jest co najmniej niestosowana, nawet jak ktoś nam scyzorykiem przed oczami macha, ech, gdyby to działo się w tak patologicznym kraju jak chociażby Szwecja, gdzie nawet kapują że ktoś za szybko po mieście jechał, byłoby dużo łatwiej opisać rysopis policyjnemu rysownikowi, zamiast pisać o tym na chujni ku pokrzepieniu serc.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. no jestem z okolic Buska ale tych chamów nie kojarze

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jebana dresiwska patologia pewnie mieli dresy na dupie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ja też jestem z tych okolic i ich nie kojarzę

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Trzeba było typa połamać napluć na leżącego i wyjebać z autobusu, a kurwę zwyzywać i przegonić w pizdu.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Trzeba stanowczo interweniować w sprawie tych dwoje. Zalecam pasy i elektrowstrząsy do momentu aż będzie poprawa zachowania. Chętnych poszkodowanych psychicznie ich wyczynami zalecam na salę obserwacyjną za szybą gdzie będą mogli oglądać i oceniać proces zmian. Marian Pies – wasz psychiatra.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jak by do mnie ktos tak w autobusie wysoczył z nożem to bym wpierdlił mu do nieprzytomnosci i dalej butem po ryju bił, żeby go kurwa w domu nie poznali a na koniec o drzwi złamał mu ręke albo noge :))) zero listosci dla tych gówien

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Ja ich znam!!! Zwykli Patole

  1

  0
  Odpowiedz
 10. kup paralizator albo gaz pieprzowy (najlepiej i to i to) a następnie potraktuj nimi te gówna. A później przekop. A później spierdalaj spierdalaj z busa na najbilższym przystanku.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jakbyś, kurwa, zarabiał u mesia na taśmie, to byś se kupił matiza czy innego czinquasa na elpegie i byż nie musiał ze swołoczą i bydłem jeździć jakimiś pedalskimi busami.
  A swoją drogą – busy w PL to klasyczny syf: zafajdany troglodyta, z ćmikiem w gębie, upychający ludzkie bydło do rozpadającej się nyski, buechłechłechłeeeeee

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jestem z Buska, ale nie kojarzę. Następnym razem nagraj jakoś taką sytuację i zgłoś. W przypadku takich debili trzeba liczyć tylko na selekcję naturalną. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz