Chcę spokoju…

Ludzie od rana traktują mnie jak psychologa, albo pieprzoną Wikipedię czy Google. Kiedy człowiek chce się zastanowić nad paroma ważnymi sprawami w samotności, ktoś zawsze musi mu pozawracać dupę. „Siema, chcę kupić jakąś tanią gitarkę na chałturę, wiesz coś na ten temat? Mam w portfelu 100zł” Człowieku… za te pieniądze to ty se możesz kupić komplet strun i śrubokręty… I cały boży dzień mi truje dupę z tego powodu. O, następny: „Siema, kupiłem na Allegro wiosło, dałem 5500zł, dobre ma pickupy? A mostek?? A klucze??? A…” Człowieku! Chcesz się pochwalić to daj zdjęcie na FB… Do tego dziewczyna, która jeszcze niedawno twierdziła, że za mną tęskni i mnie potrzebuje, nie odzywała się z tydzień. Zapytana o powód, rzuciła jakże kuriozalnym „A bo internet mi się jebie. Czemu mi nie złożyłeś życzeń na Dzień Kobiet? ;)” Ludzie, gówno mnie obchodzi to chore święto!!! Do tego matka się na mnie drze „Sukinsynu czemu nie kupiłeś sera”. Ser. Ser… Jeszcze brakuje żeby mnie wyruchał jakiś murzyn i wtedy będzie już całkiem przepięknie. Nie pozdrawiam.

28
50

Komentarze do "Chcę spokoju…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. prawda jest taka, że nie masz nic do roboty, a z nudy przejmujesz się byle gównem

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Czy nie sądzisz, że to dość ironiczne, gdy matka nazywa własnego syna sukinsynem? A co do chujni to jakiś masz tych znajomych hmmmm… delikatnie cofniętych?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie wiem czy to, że matka nazywa mnie sukinsynem jest ironiczne, prędzej przyjąłbym to, że nie zna znaczenia tego słowa i zawsze gdy jej to wypominam dostaję garem przez łeb. A co do znajomych – szczerze powiedziawszy nie mam zbyt wysokiego wykształcenia, ale czasami czuję się jak intelektualista przy tych kretynach… Tak, jestem bardzo skromny.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. …murzyna z drutem kolczastym i ćwiekami heheh.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. laska Cię traktuje tak jak Ty ją – wnioskuję

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Lej na to z góry na dół

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że gitara to temat, na który można gadać godzinami. Chyba coś z tobą nie tak skoro nie lubisz wioseł. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Niech cię wyrucha, bo jesteś jakiś niezadowolony z życia.

  0

  0
  Odpowiedz