Chorzy sąsiedzi.

Witam Chujowników Szanownych. Muszę się tutaj uwywnętrznić w temacie moich zajebiście chorych sąsiadów. Obaj po pozytywnie rozpatrzonych wnioskach w UM otrzymali miejsce parkingowe na tych ze znaczkiem wózka. Obu namalowano koperty. Ale kurwa tak wielkie że rozmiarami na 3 auta miejsca brak. Namalowano im koperty pod oknami żeby wiedzieli, że to właśnie na nich parkują swoje bryki. Ani jeden ani drugi kaleka jebany (zdrowi jak chuj) nie potrafi zaparkować na nich centralnie. Obaj na krawędziach i to w dodatku ukośnie. Inni muszą kurwa stawać od nich dalej żeby nie dostali szlaga w drzwi przez chorych baranów.
Niby obaj chorzy ten jeden astma ten drugi chora zona parkują ale żeby jakiś kwit za szybą mieć to nie łaska. Przyjeżdżają pod ten blok inni chorzy inaczej i dziwią się że nie mogą zaparkować bo dwa debile stoją tam 24h na dobę. Miejsca ogólnie dostępne ale chuj jeden z drugim zaświadczenia ze ma prawo zajmować to miejsce dla informacji innego kalekiego kierowcy wystawić za szybę nie chce. Takie dwa pajace – schorowane ciecie.
To mnie wkurwia a poza tym jeszcze kilka innych sąsiedzkich spraw jak jeden palant ze skuterem
To pisałem ja – BUBBA

40
45

Komentarze do "Chorzy sąsiedzi."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Euzebiusz Wchójzłodziej (ITWW) – głosuj na mnie – zajmę się tą sprawą w sejmie i zlikwiduje wszystkie miejsca parkingowe dla inwalidów w całej Polsce!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ja bym zrobił parę zdjęć i ich normalnie podpierdolił

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Euzebiusz na prezydenta kosmosu! Co do chujni – stawiam, że ci kolesie mają na imię Wiesław, noszą wąsa i brzuch od piwska i myślą, że są cwaniaki. Ale jeśli nie mają oznakowanych aut, to sprawa prosta – telefon na policję i holowanko, bo oznaczenia mają obowiązek posiadać.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wydrukuj swoją chujnię i wsadź im za szyby. Może nawet nie wiedzą, że chujowo czynią?

  0

  0
  Odpowiedz