Chujnia i basta!

Wiecie co jest najgorsze? Kiedy odnosisz sukcesy każdy Cię lubi, zna, jesteś fajny itd. A kiedy coś się nie powiedzie, zostajesz sam. Telefon milczy, nikt się już o Ciebie nie martwi i nie pyta „jak się masz?” Siedzisz sam w domu i zastanawiasz się gdzie uciec, żeby spróbować zacząć od nowa i nie patrzeć na te wszystkie fałszywe ryje. I wierzysz, że jeszcze wszystko może się zmienić i masz nadzieję, że pokażesz wszystkim na co Cię stać… jak tylko nabierzesz sił, co nie przychodzi tak łatwo, bo chęć zrobienia komuś na złość jest słabą motywacją i tak kolejny dzień kończysz w piżamie.

16
44

Komentarze do "Chujnia i basta!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie pokazuj swoich sukcesów tylko zachowaj je dla siebie, ewentualnie kogoś bliskiego choć i to jest ryzykowne. Judasze są dookoła, trzeba uważać

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Heh…jak to mówią:
  „a ja mam setkę znajomych !!!”
  „a ja mam przyjaciela”
  Jeżeli chcesz ludziom zaimponować sukcesami,to raz że jesteś strasznie zakompleksiony,dwa że chwytasz się byle kogo.Przyjacielem to ja mogę nazwać człowieka którego poddałem ostrej selekcji,którego znam w chuj czasu i znam jak łysego konia(i on mnie też)i wiem że taki człowiek będzie zawsze(i ja przy nim).I co najważniejsze-wartościowych ludzi poznaję się właśnie w dołku.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja też tak mam, więc nie jesteśmy sami 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. True, true…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. no i czym sie tu przejmować

  0

  0
  Odpowiedz