Chujnia mi się podoba!

Zacznę od tego, że jestem nauczycielką i niedługo wracam do pracy. Praca ok, nawet ją lubię, ale nie cierpię bab z którymi pracuję. Są też całkiem fajne babki, i starając się myśleć pozytywnie można powiedzieć, żebym trzymała się z nimi i olewała resztę. Ale prawda jest taka, że jak widzę te tępe rury to bolą mnie zęby, włosy, cała dusza mnie boli. Ich tępy śmiech, pretensjonalny ton głosu, te ich chujowe szaliczki, wszystkie noszą szaliczki jak jakiś zasrany klan pseudointelektualistek. Albo korale pod kolor stroju. Młode dziewczyny i noszą korale. Ach, i wszystkie rozmawiają o ślubach, po kolei każda, jakby ślub był osiągnięciem na miarę nagrody nobla. Nikomu tego nie mówię, bo bardzo staram się być pozytywna, lubić wszystkich, ale kiedyś wybuchnę i wyrżnę te tępe dzidy w pień. Praca to w ogóle beznadziejne miejsce Kochani, zapamiętajcie moje słowa. Polityczna i towarzyska poprawność jest jedynym ratunkiem i jednocześnie obowiązkiem w każdej pracy. Na ogół bardzo nie opłaca się okazywać jakichkolwiek antypatii, a praca musi się opłacać, więc człowiek marynuje w sobie te wszystkie niezdrowe emocje, aż go zjedzą, zjedzą jego duszę!
Rozstrzelać wszystkie niedopchnięte, pretensjonalne, tępe, upośledzone emocjonalnie i intelektualnie rury.
Dziękuję.

44
80

Komentarze do "Chujnia mi się podoba!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kocham Cię!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No i właśnie dlatego dziecka jeśli kiedykolwiek mi się trafi w życiu do szkoły nie poślę.Nie chcę żeby mu z mózgu robiły gówno albo jakieś tępe stare rury,albo popierdolone histeryczki jak ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. kurde nauczycielka 🙂 szkoda że ja nie miałem takiej nauczycielki, bym był twoim najlepszym uczniem 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Niestety, ale dla nauczycielek ślub jest jedynym sposobem na zyskanie dostępu do jakiejś większej ilości kasy 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nic dodać, nic ująć. Pomyśl, że to one kształcą młodzież. Pamiętam czasy liceum, kiedy większość nauczycieli miałem za idiotów, z wzajemnością. To jest jakaś paranoja, że w tak wyjatkowym zawodzie nie ma ostrej selekcji. Co one są w stanie przekazać takiemu np. 16-latkowi?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wielu nauczycieli/nauczycielek w rodzinie – rozumiem twoje wkurwienie. Chuj im w dupe!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 dziękuję, to takie miłe czuć się kochanym.
  @2 to jest chujnia.pl, ludzie tu lamentują nad urwanym pedałem od roweru. Nie rzucaj wyzwiskami we współchujowiczów, to naprawdę niestosowne.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No ja akurat za czasów swojego liceum miałem jeszcze paru porządnych nauczycieli/nauczycielek.Degradacja następuje tak chyba od około 15 lat-stara kadra się wykrusza,a ci młodzi po studiach strasznie tępi i jak już mówiłem rozhisteryzowani.Zwłaszcza kobiety,parę takich poznałem i naprawdę szkoda dzieci do szkoły posyłać.A selekcji nie ma bo za te psie pieniądze to nie pójdzie nikt normalny,a tych z powołania to już nie ma.A jak nawet są,to szybko uciekają:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jest dokładnie tak jak napisałaś. I te kurwa apaszki, szaliczki i koraliki wszystko na jedno kopyto.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. #1
  Spierdalaj, ja bardziej!

  0

  0
  Odpowiedz