Chujnia z facetem!

Moja chujnia polega na tym, że rozstałam się z chłopakiem po prawie 6,5 roku życia ze sobą. Był to burzliwy związek, zdarzały się rozstania i powroty, lecz zawsze jakoś dawaliśmy radę. Mamy za sobą wiele dobrych i złych momentów. Zdaję sobie sprawę, że wina leży po środku i oboje jesteśmy odpowiedzialni za to, co się stało. Nie potrafię jednak zrozumieć jednej rzeczy mianowicie od rozstania nie minęły nawet dwa tygodnie, a koleś znalazł sobie inną. Ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić, bym miała teraz wpaść w ramiona pocieszyciela, oszukiwać samą siebie i tego niewinnego chłopaka.Dotyk i pocałunki obcego mężczyzny sprawiałyby mi jedynie ogromny ból… Jak widać dla mojego eks nie stanowi to żadnego problemu, mimo, że kilkanaście dni wcześniej wyznawał miłość mnie. Wciąż nie wierzę w to, co się dzieje i nie potrafię się otrząsnąć, a przecież trzeba jakoś żyć dalej ;(((((((

30
79

Komentarze do "Chujnia z facetem!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to dołącz do nich i żyjcie w trójkącie;)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zapewne miał ją już wcześniej, tylko nie wydalał z jazdą na dwa baty i przeniósł się do tej ze słodszą cipką i jędrniejszymi cyckami. Ty beczysz, a on wbija w nią chuja, liże jej cipę i kończy rżnięcie ogłuszającym pierdem. Jaki to ma sens ?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak to Ty zasrałaś sprawę, to wbrew pozorom nie wszystko stracone – gość Ci robi demonstracje! Przeczekaj go, napraw błąd i nie grzesz więcej. Jak rozeszliście się ot tak, a on już ma inną, to po wszystkim.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kobiety robią to samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Też byłam niedawno w takiej sytuacji,spotykaliśmy się 7 lat, po tygodniu miał już inną, znał ją wcześniej więc podejrzewam że zanim mnie zostawił już coś się zaczynało dziać…Chciałam to ratować, spotykałam się z nim jeszcze kilka razy, żeby wyjaśnić dręczące mnie sprawy, poniżyłam się dzwoniąc i pisząc list! w którym pisałam że może kiedyś jeszcze ze sobą będziemy i opisałam swoje uczucia, po kilku tygodniach stwierdzam że już nie chciałabym żeby do mnie wracał nie potrafiłabym tego wybaczyć i żałuję że się tak odsłoniłam (ale w rozpaczy różne rzeczy się robi) Na początku było bardzo ciężko ale z czasem jest lepiej. Radzę Ci odetnij się od Niego jeszcze kogoś poznasz. Ja też nie rzucam się na nowy związek nie wyobrażam sobie jak tak można zrobić… A jednak okazuje się że można. Ludzie są okrutni. Ja powoli dochodzę do siebie. Najważniejsze to przetłumaczyć sobie że to już koniec i nie żyć marzeniami o powrocie itp, ale to przychodzi dopiero z czasem sama jeszcze do końca tego nie osiągnęłam.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja zawsze tak robiłem dziewczyny,bo nie ma nic lepszego na złamane serce jak nowa cipeczka,dla faceta to jak balsam kojący ból.już tacy jesteśmy.wy siedzicie i szlochacie w domu,a my się rozglądamy gdzie tu jakąś nową dupeczke szybko przygruchać 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A ja uważam, że to jego zemsta specjalnie dla Ciebie za to co mu robiłaś.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. modle sie Ciebie…zyjesz jako dalej ??? peace!!

  0

  0
  Odpowiedz