Chujnia ze znajomymi

Moja chujnia jest krótka. Rozstałem się z dziewczyną, która była gruba, dziecinna i próbowała dowartościować się moim kosztem. Gościu, którego miałem za godnego uwagi kumpla soczyście mnie olał i udaje, że nigdy mnie nie znał. Znajomości z liceum poszły w pizdu. Nawet na rodzicach nie mogę liczyć, bo albo mają mnie w dupie, albo próbują mi mówić jak mam żyć. Generalnie zastanawiam się, co ze mną jest zjebanego, że tyle ludzi do siebie zraziłem. Czasem przydało by się porozmawiać z kimś tak szczerze, dla samej świadomości, że ktoś się interesuje tym, czy oddycham w tym Cebulolandzie.. Ale z kim kurwa?

46
57

Komentarze do "Chujnia ze znajomymi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Twój problemm polega na tym, niestety, że jesteś wkurwiającym noszącym wysoko nos debilem. Co widać nawet po tej krótkiej notce.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. możesz pogadać z cleverbotem

  0

  0
  Odpowiedz
 4. trac czas na takie gowno zamiast na prace to w nastepnym miesiacu zainteresuje sie toba pewien smutny pan w garniturze

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Jesus&fitness!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale chyba przyznasz: co to nas kurwa obchodzi?

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Poczytaj sobie jakąś bajeczkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja tam chętnie bym się wdał w dziki seks z taką grubą starą brzydką babą.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Olej to co mysla inni. Poszukaj nowych znajomych i pierdol starych. Zycie sie zmienia to i ty musisz. Kazda zmiana ma jakis powod, bo tak ma byc. Laske znajdziesz inna, tylko uciekaj od lalek barbi co cie z kasy wydymaja. Poszukaj sredniej urody dziewczyne ktora nie jest samolubem.

  1

  0
  Odpowiedz