Chujowe kabarety

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że specjalnością polskiej telewizji jest puszczanie pojebanych kabaretów. Kiedy i o której bym nie włączył pudła to kurwa kabaret-Laskowik, jakiegoś tam niepokoju, tych dwóch debili z ani mru i inne padalce. Te żałosne skecze lub dialogi są tak słabe, że powinno się do tych ludzi strzelać. Mało tego, okazuje się, że spora ilość typowych idiotów ogląda te gówno, bo nieraz słyszałem na mieście jak jeden drugiemu kabaret opowiadał. I tak na okrągło jak nie kabaret to krzyż jak nie krzyż to kabaret.

40
45

Komentarze do "Chujowe kabarety"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. chciałam cię ostrzec – będzie tego jeszcze więcej,widziałam dzisiaj w telewizji reklamę jakigoś nowego programu o pierdolonych komikach co mają rozśmieszać publiczność

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co się Laskowika czepiasz? Duet Laskowik-Smoleń śmieszy do dziś, mimo że ich skecze trącą myszką. Tego samego niestety nie można powiedzieć o pozostałych wymienionych przez Ciebie kabaretach.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Bez przesady,z poziomem kabaretów nie jest tak źle.Jak leci jakaś Mazurska Noc Kabaretowa czy inny Kabareton to jednak z 75% skeczów jest przyzwoitych lotów.

  0

  3
  Odpowiedz
 5. Kolego z drugiego komentarza – masz świętą rację. Teksty Laskowika i Smolenia z lat 80-tych powalają z nóg, zwłaszcza jeśli się wie, po czym i po kim tak naprawdę „jeździli”. Niestety, dzisiejszym kabareciarzom „kury szczać prowadzać” a nie kabarety robić.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Nic bym do kabaretów nie miał, gdyby nie to, że widzę w telewizorni ciągle te same skecze od pół roku, albo lepiej. Telewizornia = chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co racja to racja! Telewizornia ogłupia, jest totalnie zbędna jeżeli się wie co jest najlepsze na nudę etc, bo są tysiące fajniejszych rzeczy od gapienia się w pudło.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Masz internet wybierasz sam i koniec.
  Słuchaj sobie George’a Carlina, bardzo polecam 🙂 Koleś mega.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jestem pełen podziwu dla poziomu polskiego kabaretu, zwłaszcza jak jeden kretyn się gibie jak małpa a drugi stroi do niego głupie miny i czeka na salwy śmiechu – ja pierdolę niech już jebnie ten meteoryt przynajmniej tego chujstwa nie będzie w TV…

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Pod krzyżem też kabaret

  0

  0
  Odpowiedz