Czy ja mam mózg?

Chujnia moja polega na tym że nie umiem chyba być stała w uczuciach ;| Dobra, może uznacie mnie za jakąś nie wiadomo jaką ale polega to na tym, że… całe życie albo mnie kolesie robili w chuja, albo ja ich. No i w końcu postanowiłam, że trzeba się ustatkować. Znalazłam (tzn. ogólnie się znaleźliśmy ) świetnego faceta ! Jest cudowny w każdym calu. Problem polega na tym, że pojawił inny i fajnie mi się z nim rozmawia itd. ale przecież ja już mam swojego wymarzonego faceta więc nie wiem po co w ogóle tym sobie głowę zawracam… Ale taka już kurwa jestem. Nic tylko się modlić aby coś mi nie odbiło. Dziękuje, dobranoc.

14
39

Komentarze do "Czy ja mam mózg?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Odpowiadając treściwie – nie, nie masz mózgu. Jesteś pojebana. To nie jest chamstwo – po prostu szybka ocena na podstawie tego, co napisałaś.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. A nie możesz mieć faceta i kumpla?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „Ale taka już kurwa jestem.” – sama sobie odpowiedziałaś na pytanie kim jesteś 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Trzymaj się swojego chłopaka i będzie dobrze 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pewnie Cię tu zwyzywają od kurew i niedojrzałych siks. Ja napiszę tak – poprostu w naturze trafiają się takie jednostki – różnorodność strategii związanych z rozmnażaniem. Prawdopodobnie nie da się nic z tym zrobić. Sam mam taką jebniętą koleżankę. Uwielbiam ją – jest urocza, uczuciowa, pomocna. Ale pierdolnięta zdrowo w tym samym obszarze, co Ty. Można Jej zaufać w wielu sprawach, powierzyć tajemnice. Jednak nie ma chuja, żeby zaufać w uczuciach i seksie. Zawsze prędzej czy później będzie kombinować na boku, wikłać się w jakieś dodatkowe relacje, zdradzać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Taki typ kobiet powinien wymrzeć bo mnie krew zalewa z waszą głupotą. Nie mam na myśli tylko Ciebie autorko, ale wszystkie kobiety które bawią się innymi ludźmi. Do gazu normalnie się nadają te wasze 'gry miłosne’. Śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kobiety nie piszcie takich rzeczy na chujni bo się tylko niepotrzebnie wkurwiam w pracy.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wiedziałam, że ktoś się do tego zdania przyczepi. Za kurwę się nie uważam, ponieważ nie 'daję dupy’ na prawo i lewo, w sumie nigdy nikogo nie zdradziłam… I może trochę racji w tym, że jestem pojebana, ale staram się z tym walczyć 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. No, zajebiście Ci ta walka idzie skoro pytasz się Internetu o zdanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. nie pokazuj ryja światu

  0

  0
  Odpowiedz
 12. no i Cię dziewczyno zjechali. trzeba bylo ten problem zachować dla siebie ewentualnie dla jakieś kumpeli.
  na co Ci rady pseudo ”wujkow-dobra-rada”.?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ok, przepraszam rozłączam internet i już nigdzie więcej się nie wypowiem.

  0

  0
  Odpowiedz