Dawniej to było

Dawniej to było. Ja, brat, kuzyni, kuzynki… Było nad dużo. Spędziliśmy razem piękne chwile, przede wszystkim w dzieciństwie, ale później również. Teraz kuzyn i kuzynka za granicą, kolejny kuzyn niedługo również, pozostali kwestia czasu… Jakoś to wszystko się rozpadło i po prostu do dupy jest. Dawniej spotkaliśmy się wszyscy razem, przy pięknej ludowej muzyce, która przypomina mi te piękne czasy, które już nie wrócą…

62
7

Komentarze do "Dawniej to było"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Obawiam się, że możesz zostać tu zminusowany, ale według mnie masz rację. Teraz dookoła sami karierowicze, każdy musi lecieć na łeb na szyję do dużego miasta – im większe, tym lepiej. Rodzinne domy zostają puste, a wszyscy porozrzucani po świecie cierpią z powodu samotności.

  25

  4
  Odpowiedz
 3. Ja to widzę tak, że dawniej „brat, kuzyni, kuzynki” czyli niezła orgia a teraz „po prostu do dupy jest” czyli byłem bi a zostałem pedałem. Pozdrawiam, gej Roman.

  13

  13
  Odpowiedz
 4. Kiedyś to było…

  18

  0
  Odpowiedz
 5. Ale Wyszogród wróci. Tylko jedź do niego!

  9

  0
  Odpowiedz
  1. Pierdolisz o tym samym pod każdym wpisem, trolujesz? Czy coś rzeczywiście jest na rzeczy? Wyszogród w mazowieckim województwie chodzi? Czy gdzie?

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Tak. Chodzi mi o Wyszogród w województwie Mazowieckim. Ten przy samej Wiśle.

    3

    0
    Odpowiedz
   2. Nie troluje, coś rzeczywiście jest na rzeczy. Tylko jeszcze nie wiem co. Poważnie.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. To jedź do Wyszogrodu i się dowiesz. Przy okazji też do Biedronki przy ul. Mickiewicza 16.

     1

     0
     Odpowiedz
 6. „Nothing hits harder than life” – Muhammad Ali

  23

  0
  Odpowiedz
 7. Dawniej to było… Waliłem ostro konia nad porno z DVD i zachlapałem dywan. Matka zauważyła plamy, ale zwaliłem na psa, że to niby on się spuścił. A dzisiaj moja locha się spasła i nawet mi się nie chce na nią wchodzić. Wolę kupić VIPa z biedry i usiąść przed telewizorem.

  18

  11
  Odpowiedz
 8. Dawniej to byly czasy, teraz nie ma czasow

  4

  0
  Odpowiedz
 9. To się postaraj by obecne czasy były piękne, z nowymi ludźmi. Narzekanie faktycznie nie jest piękne. Tyle w temacie.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Kiedyś to było coś, teraz to nie ma nic

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Niech wróci socjalizm i Edward Gierek!

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Taka prawda, kiedyś to było. Nie było tych gówien jak smartfony, facebook. Cały świat skomputeryzowany. Relacje międzyludzkie zanikły całkowicie, tylko kasa się liczy. Niech ten świat się już kończy i życie też bo i tak chuj z tego będzie.

  6

  0
  Odpowiedz
 13. Nie będzie w niebie kto kuzynki nie wyjebie!

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Kuuurrrrrłłłłaaaaa kiedyś to byyyyyło!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Wiem o czym mowisz . Bylo biedniej ale cieplej , wiecej duszy , wiecej serca . Kazdy wiedzial kto je kto , kto wrog , kto przyjaciel . To byly inne czasy . Ja wiem . Pamietam . Emigrant z cinderblock city of Mamona . Mnie sprzedali . Dawno temu . Ale to nic . Sempre Fi .

  3

  0
  Odpowiedz
 16. Bo teraz jedyne co się w życiu liczy to kasa. Ludzkie ścierwa obrali za jedyny swój cel i obiekt pożądania – forsę. Rodzinne więzi zanikają i odchodzą w nicość. A potem na drugim końcu świata wyją w poduszki i cierpią na depresję, bo im za rodziną nagle tak tęskno. To po huja było wyjeżdżać ja się pytam?!? Rodzina powinna być sobie wierna na zawsze. Pieniądze ci grobu nie wykopia i cię nie pochowają.

  0

  0
  Odpowiedz