Deszcz

Pada. Pada od kilku miesięcy i chuj mnie strzela już. Czy to śnieg czy to deszcz – pada. Od listopada nie było ładnej pogody, ciągle zimno. Do marca był śnieg, od kwietnia pada deszcz i nas zalewa. Cała południowa Polska pogrążona w powodzi, domy się obsuwają, ludziom dobytki zabrała woda, bo leje. LEJE LEJE LEJE. Jak tak dalej pójdzie to wszystko się rozpierdoli w chuj i koniec. Ani tu wyjść na spacer, ani na piwko, ani się poopalać – nieee trzeba popierdalać z parasolką i w gumiakach! Chujnia z grzybnią!

14
37

Komentarze do "Deszcz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba zacząć budować arkę. Tak poważnie, to współczuję. Ja na szczęście takowego problemu nie mam. Trzymaj się chujowiczu!;]

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przenieś się na Pomorze, tu jest zajebiście (morze, ludzie, miejsca), plus nigdy nie ma powodzi, wiatrów halnych, w zimę jest cieplej, latem chłodniej niż w pozostałych miejscach Polski. Morski klimat po prostu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Widzisz, Twoje prośby zostały wysłuchane! Dzisiaj jest bardzo ładna pogoda, przynajmniej w Szcz. i się cieszę, bo miałam maturkę z angielskiego ; )

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ah, u nas, na południu rownież pięknie:D

  0

  0
  Odpowiedz