Do wszystkowiedzących!

Wkurwiają mnie ludzie, którzy mają zero pojęcia o tym, co dzieje się między mną, a moim chłopakiem ale wydaje im się, że są wszystkowiedzący, bo oglądają m jak miłość i przez to są specjalistami od psychologii związków i chuj wie czego jeszcze. Wkurwia mnie gadanie 'ej wyluzuj’ od znajomych kiedy jestem smutna przez chłopaka, bo oni chuj wiedzą co jest między nami. Wkurwiają mnie ich porady, których mają sto tysięcy kiedy o nie nie proszę, za to zero kiedy ich naprawdę potrzebuję. Oraz ich hipokryzja i uważanie się za zajebistych obserwatorów tylko dlatego, że posiadają gałki oczne. Trzymajcie się swoich spraw!!!

26
48

Komentarze do "Do wszystkowiedzących!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie znam Cię więc nie oceniam ale znam takie przypadki kiedy np laska strzeliła focha na imprezie na faceta bo ten po pijaku zamiast przedstawić ją jako swoją dziewczynę powiedział to jest Kasia moja koleżanka, laska zmarnowała mu cały wieczór, rozumiem dał w pewnym sensie ciała ale na litość boską jeśli facet powiedział przepraszam i chciał wziąć kobietę na parkiet i przetańczyć całą noc a ta siedzi wielce obrażona. Także jeśli masz też takie krzywe jazdy i potrafisz się sfochować, siedzieć smutna jakby Ci chłopak pół rodziny wybił kiedy jest czas na zabawę w towarzystwie innych ludzi to nie dziw się że ludzie reagują. Bo czasem widać kiedy laska jest popierdolona albo facet totalnym debilem dlatego nie miej pretensji do ludzi gdy proszą o wrzucenie na luz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ponieważ ludzie z boku widzą bardziej obiektywnie. Chcąć czy nie chcąc tak jest. To tak jak z naszymi wadami… u kogoś widzimy wiele a u siebie jest nam ciężko znaleźć to działa na takiej samej zasadzie.Jak się nie prosi o komentarz czy rade to jak ktoś ci ją daje to jest chamem,zmień otoczenie, każdy ma prawo do prywatności.

  0

  0
  Odpowiedz