Dyskryminacja nieinteligentnych

Denerwuje mnie, że ludzie najbardziej na świecie, ze wszystkich ludzkich cech cenią sobie intelekt. I o ile inne wady potrafią jeszcze usprawiedliwić, to głupoty nigdy i zawsze taką osobą gardzą. Jak jesteś mało bystry to masz ciężko. Nawet obce osoby kiedy zauważą, że średnio lub słabo rozumujesz robią się opryskliwe. Ludzie często innych atakują, nawet jak szukasz pomocy to bardzo często mówią, że pewnie sam jesteś winien swoich problemów, jak jesteś nieinteligentny to nie umiesz obronić samego siebie, bo nie umiesz wymyślić ani sformułować dobrej obrony ani argumentów, a jak szukasz pomocy to nie umiesz dobrze i zrozumiale opisać swojego problemu, poza tym ludzie jak widzą nieinteligentną wypowiedź to automatycznie czują pogardę i nie chcą pomóc. Nawet na forach bardzo często mało bystra wypowiedź jest uznawana niesłusznie za trolla/prowokację nawet przez moderatorów i autor jest blokowany i usuwany z forum. Ciężko jest być nieinteligentnym, wiem bo sam taki jestem. Chujnia i śrut.

50
21

Komentarze do "Dyskryminacja nieinteligentnych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czyżbyś autorze miał ból dupy, że intelektem się nie wykazujesz i masz przejebane w życiu? Żenada…

  2

  12
  Odpowiedz
 3. Eutanatuj się! Kremuj się!

  1

  2
  Odpowiedz
 4. To tyczy się tylko polskiego robactwa z jebanej biednej polski jakbyś chciał Jankesa znaleźć o podobnym usposobieniu to byś nie znalazł bo tam wszyscy są inteligentni kurwa polaczki

  2

  1
  Odpowiedz
 5. W takim razie pozostało ci jedynie zajadłe walenie chuja.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wal chuja prostacko

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Przynajmniej umiesz poprawnie pisać 😉

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Prezes EURO Mebel Ci poradzi. Jutro rano migiem na dworzec, dupa w pekaes (ewentualnie pociągiem – weź towarowy, będzie taniej) i zamelduj się pod bramą EURO Mebel. Stróż Antoni zaprowadzi Cię na halę, gdzie tyrają ludzie zadłużeni intelektualnie. Wejdziesz w ich szeregi, poczujesz się jak swój. Zadanie Ci przydzielone nie będą wymagały od Ciebie wybitnej bystrości umysłu. Po 16 godzinach zasuwania dostaniesz (odpłatnie rzecz jasna) stos książek. Zapytasz gamoniu, po co. Ano po to, żebyś je przeczytał. Czytając książki wpajasz do głowy różne zwroty i słowa, które pomogą Ci się lepiej, barwniej wypowiadać. Twoje myśli będą głębsze. Jeżeli odpowiednio to wykorzystasz, w codziennych relacjach z ludźmi bogate słownictwo i myśli wymawiane pozwolą Ci choć trochę zamaskować ( przynajmniej na pierwszy rzut oka) Twoje braki inteligencji. Dużo czytaj, będzie lepiej. Nie ma za co, nie przepierdol na głupoty. Odtyrasz z zakładzie.

  5

  1
  Odpowiedz
 10. Znajdź inteligentną kobietę i po problemie. Ty będziesz piękny ona ładna.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Miejsce słabych jest pod butami silniejszych-prawo natury- jeśli ci to przeszkadza zrób coś z tym xp

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wiesz dlaczego tak jest? Bo w tych czasach debile mają lepiej niż normalni. Często lepiej im się wiedzie, lepiej zarabiają etc. I jeszcze potem bezczelnie proszą o pomoc. Wszystko przychodzi wam łatwiej, dlatego jak taki mało bystry wyskakuje ze swoją niewiedzą to mam wkurw. Wkurw z rodzaju: Taki debil który nic nie ogarnia ma lepiej niż ja. Z jakiej racji kurwa!

  8

  2
  Odpowiedz
 13. No to, przyznam, jest chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 14. huj mnie boli

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zostań youtuberem, większość z nich jest „nieinteligentnych”. Będą Cię szanować, podziwiać i dawać hajs, może weź przykład np z Majora i Kononowicza?

  3

  1
  Odpowiedz
 16. Masz rację. Moim zdaniem liczy się serce, a nie wielki intelekt. Co z tego, że ktoś jest wybitny, jeśli jest podłym i wrednym człowiekiem. A to, że ludzie są do ciebie opryskliwi, to się nie przejmuj. Przeciętny Polak, to burak, nie ważne czy inteligentny, czy nie.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. lepiej dostać raz w mordę od prymitywnego przygłupa niż by inteligencka świnia mściła się na tobie do końca życia że się jej postawiłeś w imię dobra

   1

   0
   Odpowiedz
 17. No jeśli publicznie się chwalisz że jesteś głupi – to tak, jesteś faktycznie głupi.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Ludzie to zwierzęta.

  0

  1
  Odpowiedz