Dzieci, choroby i teście zjeby

Wkurwią mnie, że odkąd moje dziecko poszło do przedszkola ciągle choruje. Kiedyś był zdrowy i był spokoj. Teraz od ciągłych infekcji powiększone wszystkie migdały. Widmo operacji. Pojawiła się alergia. Non stop wizyty u lekarzy. Jedyne co jest w stanie go uratować to trzymać w domu. Ale jak ? Odciąć od świata????
I te teście pojebusy. Stary pijak i współuzależniona żona. Nie odejdzie od niego chociaż może. Woli truć dupe innym jaki on cham itd. Choc kupi mu piwczko zeby spokoj byl. Zero pożytku z nich. Nawet dzieci nie można tam podrzucić na 5minut.
Eh co to dalej będzie?????kto pierwszy zwariuje????

7
1

Komentarze do "Dzieci, choroby i teście zjeby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Musisz pozbyć się teścia, to teściowa zajmie się wnukiem, bo co innego miałaby robić? Dla teścia nie ma już ratunku, stary pijak będzie pił do śmierci. Kupuj mu dużo taniego i mocnego piwa, to mu wątroba siądzie. A najlepiej jakbyś przekonała dziada do wina, ono najbardziej uszkadza wątrobę.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. nic to nie pomaga

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Wpis chaotyczny…
  kurwa kto z kim mieszka?
  mieszkasz z nimi?!
  Mam kurwa ten sam przejebany problem tylko z moją antymatką i jej patologicznym konkubentem.
  Dlatego sam wypierdzieliłem stamtąd, kurwa już po miesiącu, bo co noc jebane burdy, a ja do pracy nie mogłem chodzić, bo się musiałem włóczyć po mieście co noc…

  wyprowadź się kurwa i po problemie!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. stare zrzędliwe baby!!!
  24h zrzędzą

  1

  0
  Odpowiedz
 5. ŻADNEGO kurwa pożytku nie ma z patusów, bo to jedynie pasożyty tylko!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. zostaw ich samym sobie kurwa!!!
  radź sobie sam człowieku !!!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Taka chorowitość jest najczęściej efektem kontrolującej matki. Więc zamiast wyzywać teściów to zdominuj twoją żonę w tym związku. Nie pozwól jej rządzić

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Aha, jeszcze jedno. Jak mi nie wierzysz (z tą toksyczną matką jako powodem chorowitosci) zobacz odcinek o kontrolujących matkach na kaale YouTube „Nocne Światła”

  0

  0
  Odpowiedz