Eeeeek!

Stwierdzam, że jestem pojebana, gdyż ostatnio zauważyłam, że podobają mi się głównie/zazwyczaj faceci po 40! :/ A sama mam 20! Niewielu jest facetów w moim wieku/ trochę starszych którzy by mi się podobali. Niby nie taka wielka chujnia, ale zawsze :/ Nie dość że jestem wystarczająco dziwna, to jeszcze to na dodatek… Śrut!

33
56

Komentarze do "Eeeeek!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Opowiedz nam o swoich relacjach z ojcem. BP, NMSP.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Cześć,

  Jestem Kamil i mam 40 lat 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 4. oho widze ze kolejna….tez mam 20 lat i musi cos do cholery być w tym wieku, że podobają się faceci koło 40….pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Poczekaj 21 lat , za tyle stuknie mi 40 stka ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chodzi o to że wydaje wam się że w tym wieku jesteście niby bardziej dojrzałe od ludzi w swoim wieku.A to gówno prawda bo i wy jesteście niedojrzałe i oni też.Inna sprawa że jak patrzę na obecne młode pokolenie to rzeczywiście ani w nim nie ma kobiet ani mężczyzn tylko jakieś chuj wie co,popierdółki.
  Ale mi jako facetowi też się podobają kobiety około 40tki-są troszkę bardziej dojrzałe(ale to też tylko niektóre)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Czy może zostawił cię w młodym wieku ojciec?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kiedy miałem 17 lat kręciły mnie laski około 30tki. Tylko, że żadna na smarkacza nie chciała spojrzeć – w sumie to normalne, a w innym przypadku było by chore 🙂 Kiedy miałem 22 nadal kręciły mnie trzydziestki. Pełnia ich kobiecości sprawiała, że czułem się jak wygłodniały pies. Teraz mam 27 i nadal kręcą mnie trzydziestki. I tak na prawdę trzydziestki smakuja najlepiej i fizycznie i duchowo 🙂 Domyślam się, że za dziesięć lat smarkule będą się we mnie wpatrywać maślanymi oczami. Tyle dobrze, że dwudziestki mnie nie kręciły nigdy. Dziewczyny dorośnijcie! Hehe :]

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bo dojrzalsi panowie są lepsi od młokosów, którzy mają nasrane we łbach. Moja droga, nie ma w tym nic dziwnego, że interesują Cię bardziej dojrzali mężczyźni. Szkoda, że mam dopiero 32 lata… za młody dla Ciebie jestem… ech, szkoda.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ad 8. a poźniej będziesz za stary i nie będzie ci stawał. Haha! 20tka

  0

  0
  Odpowiedz
 11. najlepsza na przeziębienie – dwunastoletnia blondynka – prawie 40stolatek

  0

  0
  Odpowiedz