Emerytura za rządów PiS

Wg mnie:
– PiS wspiera biedaków.
– Konfederacja wspiera średniozamożnych (przedsiębiorców).
– PO wspiera bogatych.

Dla mnie jako biedaka wybór jest kurewsko oczywisty.
I żadne wasze żale (szczekanie na władze) mi nie pomagają w niczym, a jedynie PiS mnie wspiera finansowo, i tylko dzięki nim mam co jeść, bo dają zajebistą waloryzację.
Za PO to był horror, a Konfederacja to już chce znieść ZUS, bo to „piramida finansowa”.

5
9

Komentarze do "Emerytura za rządów PiS"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź.
  Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Jeżeli to prawda co piszesz, nie masz ponad 60 lat i nie jesteś niepełnosprawny to wtedy można cię określić jedynie jako pasożyta. PiS cię nie wspiera finansowo, jedziesz na plecach podatników bo to oni te wszystkie pieniądze w zębach oddają do państwowego skarbca, a nie ta złodziejska klita przy korycie. Niszczysz przyszłość tego kraju jako przekupna leniwa pizda, której nie chce się iść do pracy i zarobić na chleb. Bieda jest wymówką tylko dla tych, którzy nie mają możliwości zarobić na swoje utrzymanie a takich osób jest naprawdę mało.

  Jesteś biedny, ale młody i sprawny? Zapierdalaj do roboty nierobie, jest jej w brud. Jako złota rączka na fixit czy olx wyciągniesz spokojnie 3 tysiaki miesięcznie jak nie więcej. Zarobisz na czarno więc nic do państwa nie włożysz, ale przynajmniej nie będziesz brać środków z podatków złodzieju.

  I zrozum to jeden z drugim, rząd nie ma pieniędzy do kurwy nędzy. To są moje, twoje i innych pieniądze którymi oni dysponują. Jeżeli pozwalacie im kraść i rozdawać na lewo i prawo niezależnie od tego jak źle może być to rozjebiecie ten kraj. Zrobicie nam drugą Wenezuelę chociaż wątpię, że zrozumiecie o co mi chodzi.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Mam raka mózgu.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Jako złota rączka?
   Ale od czego złota rączka?

   0

   0
   Odpowiedz
  3. A co jeśli ja mam dwie lewe ręce?!

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Wiem o co chodziło z Wenezuelą.
   Ale zrozum, że tylko PiS mnie wspiera finansowo.
   Wiem, że to z podatków obywateli.
   ALE gdyby nie PiS to wy obywatele gówno byście mnie wsparli.
   Jak byłem bezdomny to jedyne co słyszałem od „obywateli płacących podatki” to „weź się do roboty”.
   Nikt się jakoś nie przejmował tym, że jestem kurewsko chory.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. „Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”

  Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Masz rację Admin!

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Admin nie spamuj hłe hłe hłe.

   1

   1
   Odpowiedz
 5. mi dają na dzieci to głosuje na pis, w chuju to mam

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Myśl i bogać się

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą czyni cuda. Musisz poznać smak pokory i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do kucia asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt, aż zejdzie skóra z rąk. Kuć zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz