Faceci …

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest…. Byłam w swoim życiu w 3 związkach. W trakcie tych związków dłuższych i krótszych, zawsze układało nam się niemal idealnie…. Niestety piękne związki prędzej czy później się kończyły. Nigdy nie paliłam za sobą mostów, rozstawałam się w zgodzie z każdym chłopakiem. A teraz, ja znalazłam dobrego męża i nagle wszyscy ex chcą do mnie wrócić, przepraszają za swoje wygłupy i deklarują że tylko mnie tak naprawdę kochali i chcieliby znów ze mną być, nie zważając na to, że jestem zajęta. Nagle się obudzili..? Gdzie byli jak nasz związki przechodziły większe lub mniejsze kryzysy..?? poddali się..??!! Bo tak łatwiej…

4
7

Komentarze do "Faceci …"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Z czterema (plus żona) kręcił ten Karol z filmu i jakiś czas dawał radę. Jeśli masz na imię Karolina, to może dasz radę. Tylko nie zapij się później na śmierć. Albo wal… Ach, nie. Przepraszam.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Wbrew temu co krzyczą ludzie w internecie, faceci nie różnią się wiele od kobiet jeśli chodzi o hipergamię. Mężczyźni lubią szukać nowych gałązek, jednocześnie mając sprawdzoną beta gałąź do której w razie czego można wrócić. Widać byłaś planem b dla swoich byłych, ale teraz zostałaś zajęta i im się dupa zapaliła.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Proste:
  „zbyt piękne by mogło być prawdziwe”
  ale… jak jest pięknie to człowiek nie przyjmuje do świadomości tego, że właśnie to jest FAKE albo niesie to ze sobą jakieś POWAŻNE haczyki…
  I oczywiście tzw. psychologiczny mechanizm wyparcia, bo się człowiek łudzi, że tak będzie wiecznie…

  Ja tak miałem ze swoimi pieniędzmi, że położyłem tzw. lagę, bo miałem kasę… przyszła inflacja, doszły złe przeprowadzki… i teraz jestem na skraju bezdomności… jeśli szybko nie zdobędę hajsu, tylko skąd!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A co to WC, że jesteś zajęta?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A może teraz jesteś ładniejsza i lepsza dla mężczyzny?
  Opowiedz coś więcej o swoich związkach !

  1

  0
  Odpowiedz
 7. A na ilu chujach się bujałaś?

  4

  1
  Odpowiedz
 8. Diagnostyka zespołu feminizujących jąder ma często miejsce w wieku pokwitania, z powodu braku miesiączki lub trudności we współżyciu z racji płytkiej pochwy. Osobnik z kariotypem 46XY wychowywany jest jako dziewczynka albowiem z powodu niewrażliwości płodu na testosteron, z przewodów Müllera rozwija się ślepo zakończona pochwa. Nie rozwijają się jednak jajowody i macica. Jądra pozostają w kanałach pachwinowych.

  3

  1
  Odpowiedz
 9. Pij siku faceta, będziesz samicą alfa i beta.

  1

  2
  Odpowiedz