Farosz probosz chuj debil zjeb, kto porządek z takim zrobi?

Na jednej dzielnicy jest jeden ksiądz do jednego kościoła, ksiadz to taki skapy jebany cham ze nie chce drugiego ksiedza ktory by byl przydzielony do tego kościoła. Bo chce sam cały obszar kolendami objechać. Zaczyna kolendy od końca listopada do ostatniego dnia kwietnia, czaicie to? Skurwiel. Dużo prawie „cala wieś” przydzielona do tego kościoła na niego narzeka, bo dzieciom nie chce dac 1szej komunii świętej przyjąć albo pogrzebu nie chce komuś zrobić bo ktos pare razy go nie puścił na kolende. Japierdole!!! Kto na takim chujem ma wladze? Kogo obchodzi pogrzeb? Pogotowie bierze zwłoki i samo sie ich pozbywa czy utylizuje, do pogrzebu żaden jebany klecha nie jest potrzebny o ile wiem? Urząd miasta pozbywa sie ścierwa wtedy automatycznie przeciez, nikt zwłok nie bedzie trzymac w domu jprdl!. Moja dziewczyna to niewyksztalcony moher i do niej nic nie dociera jak o tym mówię, ja nie mam zamiaru chodzić jak w zegarku bo „ksiądz jest pierdolniety” a kim on jest? Do zwolnienia sukinsyna!! W robocie chodze jak w zegarku bo musze, ale na prywatnym gruncie mam wyjebane i niech każdy uważa bo plomba w ryj poleci, a bylem amatorskim bokserem w wadze 100kg

9
1

Komentarze do "Farosz probosz chuj debil zjeb, kto porządek z takim zrobi?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kurwa!
  Lepiej nie pisz tak na tym forum, bo zaraz cię hejterzy-nieudacznicy jebane bezmózgi ojebią, że obrażasz ich uczucia religijne XD

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Zawód księdza należy według mnie do elitarnych wolnych zawodów i jednak te studia wyższe trzeba odjebać, a potem pracujesz sobie na własny rachunek kiedy chcesz, a nie płaczesz, że musisz zadupać w robocie jak w zegarku.

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Kto ma nad przekupnymi władzę?
  PIENIĄDZE. Amen.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa jakbyś płacił to byś miał spokój XD.
  Kościół to biznes dla większości klech.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Pamiętaj!
  Dla klech ofiara wiernych to zawsze „co łaska, ALE NIEMNIEJ NIŻ OKREŚLA ICH CENNIK” XDDD.

  Ja jebie XD.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. A mnie wkurwiają tacy pierdoleni nieudacznicy kurwa jak ty, którzy kurwa jak nad wami jakiś wasz pan nie stanie z pieniędzmi dla was (czyli np. szef) to macie kurwa na wszystkich i na wszystko wyjebane; a jebane ścierwo to jest kurwa z ciebie bydlaku pierdolony i z bydlaków twojego pokroju, wy gnidy jebane!!!
  Chuj z tobą debilu, skoro tobie jak nikt nie płaci to wszystkich i wszystko ignorujesz, więc klecha ma dokładnie te same myśli i podejście do ciebie jak ty pierdolony bezmózgu do wszystkich: „nie mam płacone za coś to gówno mnie obchodzi”.
  Jesteście więc obaj siebie warci, czyli gówno warci !!!
  I pisze to ja, który też nie lubię jak klechy są jebanymi materialistami, ale ty i ludzie twojego gówno-pokroju jesteście kurwa tacy sami albo nawet jeszcze gorsi od kapłanów, bo klechy się z tym nie kryją, a wy pojeby się kryjecie, ponieważ zawsze jakieś wysrywy i durne wymówki pierdolicie cały czas – tak jak ty w poście!

  1

  1
  Odpowiedz
 8. haha debil z ciebie, i do tego kłamca pierdolony

  2

  0
  Odpowiedz
 9. a ja mam wyjebane na twój post

  2

  0
  Odpowiedz
 10. mam kurewsko wyjebane na ciebie i na twój post i na twoje wysrywy

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Kto ma władzę kurwa nad takim klechom?
  Odpowiedź: Pan Pieniądz.

  Jednak kurwa nad tobą pierdolony hipokryto tak samo!!!
  „W robocie chodze jak w zegarku bo musze, ale na prywatnym gruncie mam wyjebane”

  Chuji sto z tobą!!!

  3

  0
  Odpowiedz
 12. a kto zrobi porządek z takim skurwielem jak ty gnido

  2

  0
  Odpowiedz
 13. też kurwa ważę 100 kg, więc kurwa wiem jaki z ciebie grubas XD

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Weź lekarstwa bo znowu ci odpierdala.
  A jak tam głosy, które słyszysz?

  1

  0
  Odpowiedz