Gimbusy

Wkurwiają mnie gimbusy, które przesiadują pod moim blokiem. Kurwa słuchają muzyki na głośniku 24/7. Palą kurwy E-Papierosy, i się w waperów bawią. No nie wiem kto to kurwa spłodził, ale E-Papierosy służą do zerwania z nałogiem, a nie do zabaw gimbusów. Teraz trzecia rzecz: piją piwo. No kurwa nie wiem kto im to sprzedał, ale to też musi być niezła patola. Jak idę z moim psem, to gapią się na mnie, jakbym chciał ich conajmniej zgwałcić. Szkoda strzępić ryja.

76
8

Komentarze do "Gimbusy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a sprzątasz po psie??

  12

  0
  Odpowiedz
 3. I zapomniał wół… Kiedy siedzą po domach – źle. Kiedy siedzą na ławkach – źle. To gdzie mają siedzieć? Nie wiem ile masz lat, ale piszesz, jakby gimnazjum Ciebie ominęło. No to wbij sobie do głowy, że gimnazjum to nie jest taka podstawówka 1.5 ani liceum w wersji beta. To oddzielny etap, młodzież rządzi się innymi prawami niż w podstawówce lub średniej. Częścią bycia gimbazą jest właśnie zrozumienie, że „wszystko chuj”. Że nauczyciele to – w większości – dno. Że rodzice może chcą dobrze, ale nie muszą wiedzieć jak. Że „nie wolno” to nie żelazna reguła, tylko wskazówki. Fakt faktem, że czasami z takich gimboblokersów robi się patologia, ale zazwyczaj można się spokojnie dogadać. Próbowałeś?

  12

  6
  Odpowiedz
  1. dokładnie !

   1

   1
   Odpowiedz
  2. gorzej kiedy taki gimbus nie rozumie, że skoro mieszkasz na parterze nie chcesz, żeby jebało ci w mieszkaniu ziołem. Jeśli siedzą pod twoim oknem, a co 2 słowo to kurwa albo chuj też nie jest to najprzyjemniejsze szczególnie w momencie gdy masz młodsze rodzeństwo które chciałeś uchronić od takiego słownictwa chociażby do 7 roku życia. Kończę liceum, byłam w gimnazjum ale nie szlajałam się ludziom pod blokami, siedzieliśmy w miejscach gdzie nie przeszkadzaliśmy innym a nawet jeśli to po pierwszym słowie mieszkańców, że moglibyśmy nie być tak głośno w tym miejscu przepraszaliśmy i schodziliśmy z drogi. Próbowałam tego z tymi pod blokiem i uwierz, że to nie jest łatwe. Ktoś z sąsiadów wezwał policje a i to nie pomogło. Rozumiem dużo ale są granice, każdy czasem chce odpocząć we własnym mieszkaniu a jak chodzą z tymi głośnikami to się nawet nie da.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. Postaw sie na ich miejscu. Te gimbusy nie maja przyszlosci. Zostali sprzedani w niewole jeszcze przed urodzeniem. Sa biedni i beda biedni. Nie maja wyksztalcenia bo to czego ucza w szkolach i liceach jest bezwartosciowe. Nie maja kapitalu, nie maja kontaktow, w przyszlosci co najwyzej beda wiazac koniec z koncem. To jest pokolenia pogardy dla wszystkiego, rodzicow, szkoly, wladzy, bo Ci wszyscy ludzie juz dawno ich olali i sprzedali w niewole. Nie maja nic do stracenia wiec maja wszystko w dupie.

  13

  2
  Odpowiedz
 5. Jak kraj długi i szeroki wszędzie to samo, cóż wakacje – taki urok lata.

  PS E – Papierosy raczej do rzucenia nałogu nie służą, wciągają tak samo ja zwykłe, a że ogólnie są tańsze to pali się tego więcej. Lepiej już zostać przy tradycyjnych.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Ooo widzę kolejny ekspert od elektryków.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Może chodzisz z genitaliami na wierzchu albo tzw. oczami wachy i dlatego tak patrza

  5

  1
  Odpowiedz
 7. Dziś gimbusy miały bekę, że jeżdżę na rolkach podczas gdy oni siedzieli na krawężniku i mordy trzymali w telefonach. Mam 25 lat, lubię sport, miałem ochotę zdjąć jedną rolkę i w nich tym pierdolnąć, pozdrawiam.

  20

  1
  Odpowiedz
  1. Widzę, że gniewne spojrzenia młodocianych gimbusów są przyczyną głębokich traum i bezradności wśród dorosłych ludzi. A E-Lulki i telefon w garści stały się bronią masowego zastraszenia. Nic tylko ich do walki z ISIS wysłać.

   0

   3
   Odpowiedz
 8. Pamiętaj by sprzątać po swoim psie. Zawsze!
  A co do gimbów to racja. Obecne pokolenie jest niedorozwinięte. Kiedyś nie chodziło się tak z muzą jak dziś, a jeśli (za moich czasów, mam 23 lata) z muzyką chodzili tyko miejscowi „dresiarze”. A dziś muszą nawalać muzę, bluzgać, chlać browara, myśleć tylko o seksie i prowokować przechodniów do agresywnych zachowań.

  Weź pałkę teleskopową skołuj i im wpierdol spuść pewnego razu. Pomoże! 😀

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Podejść, z pewnością siebie, wyrwac gownianego ajfona, rostrzaskac o ziemię i zapytac czy z jego pustym łbem tez tak zrobic. Sprawdzone 😉
  Działa. Jest spokój.

  3

  1
  Odpowiedz
 10. ja ja i wtedy się obudziłeś

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Współczuję (nie mówię tego w ironii). Mam ten sam problem. Tyle że nie z gimbusami, a pełnoletnimi idiotami. Czasem jak idę po mieście to widuję grupkę młodych ludzi i też się na mnie gapią i czasami nawet nagle zaczynają się śmiać. Głupki. Jak tak dalej pójdzie to chyba wyciągnę swoją wiatrówkę i ich postraszę. Ale zmiękną.

  0

  0
  Odpowiedz