Ignorancja

Drażni mnie ignorancja dzisiejszych nastolatków. Bo chodzi mi o to, że oni nie mają za grosz szacunku do muzyki klasycznej. Wystarczy poczytać komentarze w serwisie YouTube pod klipem z muzyką np. Beethovena. Pisze taki gówniarz „eee tam, wole hiphop, jp1000%”. Jak coś takiego czytam, to mnie krew zalewa! Ja rozumiem, że chłopaczyna lubi hiphop, ale dlaczego: po 1 obraża policję, po 2. jest takim pieprzonym ignorantem?! Ja pierdolę! Z muzyki poważnej wywodzi się absolutnie wszystko!!! Nawet pierdolony hiphop, jakieś reggae, rock, metal ITD!!! Chociaż słucham rocka, podoba mi się wiele kawałków z innych gatunków oraz SZANUJĘ MUZYKĘ KLASYCZNĄ!

24
52

Komentarze do "Ignorancja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I Twoja postawa jest postawą wzorcową. Nie zapominajmy o korzeniach!
  Choć i tak nic zmieni faktu, że świat upada, a młode pokolenie jest tego arcyświetnym zwiastunem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. w zasadzie – biorąc słowa dosłownie – masz rację, jedne nurty wywodzą się z kontynuacji, inne z zaprzeczenia i zerwania z tradycją, jednak wciąż odnosi się do korzeni. reszta to tylk wzajemne oddziaływanie.
  osobiście też nie jestem w stanie pojąć czemu tak bardzo jedni plują na inny nurt uważając, że ich jest jedynym wspaniałym. każdy ma gdzieś swój początek, ale wielu tego po prostu nie rozumie. ty tak i chwała ci.
  a sprawa tych HWDP i JP to po prostu kolejna wersja nienawiści sportowej. kiedyś jebano króla, na murach wydrapywano HWDK, potem burżuazję, potem system (to akurat zrozumiałe), wojsko, a teraz przyszedł czas na policję. i wynika to tylko z samego poczucia nienawiści. bo schlał sie piwem w parku, był głośny i agresywny, ale wredna policja musiała się akurat do niego, niewinnego, „dobrego chłopaka” przyczepić. cóż za ofiara!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. wg mnie to ma tylko jedno wytłumaczenie, mianowicie takie, ze hip hop powoduje u nastolatków zatrzymanie się w rozwoju, a w skrajnych przypadkach nawet cofanie się. Sam fakt braku szacunku – nie tylko do muzyki, ale przecież częściej do np ludzi starszych, pasażerów w autobusie itp jest według mnie świadectwem dziecinności. Albo przynajmniej niedojrzałości. pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 5. komentarze na youtubie przy Etiudzie rewolucyjnej Chopina – „fajne, z Dnia Świra” 😀 czasem czuję się jak w wyżej wymienionym filmie 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a na demotach ktoś wkleił zdjęcie Chopina i podpisał: Adam Mickiewicz…to dla mnie przegięcie ostateczne

  0

  0
  Odpowiedz