Inhalacja chemikaliów

Sąsiad z dołu już od miesiąca nie daje nam w spokoju się wyspać! Około pierwszej w nocy udaje się do klopa, oczywiście trzaskajac drzwiami tak, że zmarłego by obudził. Bierze do ręki butelkę ze srodkiem chemicznym, na której na pewno jest namalowany czarny krzyżyk na pomarańczowym tle albo wykrzyknik na białym tle w czerwonym rombie i zaczyna odurzac się jej zapachem. Mija minuta i rozlega się seria głośnych apsik! Potem znów inhalacja. I walenie z trąby na caly regulator. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie ma na to paragrafu! Za głośne kichanie jeszcze nikogo nie zamknęli.

6
15

Komentarze do "Inhalacja chemikaliów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Masz siłownik wywrotu do Multicara M25?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rób rzeźbę

  0

  1
  Odpowiedz
 5. A ja sie kurwa pytam z czego sa pobudowane te wasze pierdolone klitki 50 m2 nowe budownictwo za 400tys zl ? Z czego kurwa, z papieru ? bo kurwa jakos mieszkalem w solidnej poniemieckiej kamiennicy i kurwa nikt nikogo nie slyszal a tu juz 324234234 post o tym ze w bloku ktos mieszka i wszystko slychac + znajomi co pokupowali mieszkania za 400k nowe budownictwo musieli wygluszac mieszkania na wlasny koszt bo nie dalo sie mieszkac, no to kurwa gdzie tu rozwoj technologii budownictwa ? gdzie tu logika ?

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Trzaskaj chujem

  0

  0
  Odpowiedz