Jadalne owady

Wyskoczyła mi przed chwilą w przeglądarce reklama firmy „Robaki z paki” na której miniaturce widniał napis „Zamień niezdrową przekąskę na nienasycone kwasy tłuszczowe owadów” czy chuj wie co xDD czacie to? Zaczynają już nam wciskać ten syf promowany przez Klausa Shwaba kurwa. Nie jest to żaden trolling, tylko bez jaj sklep internetowy z jedzeniem zrobionym z robali.

10
5

Komentarze do "Jadalne owady"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widziałem tę reklamę, nie zrozumiałem jak można coś takiego promować w taki sposób xD ale fakt, że to się nawet na chujnia pojawiło świadczy o skutecznym marketingu

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ja tam lubię sobie wpierdolić parę żuczków

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Spoko oko. Podlansują jeszcze trochę wzorce i korpo-szczuro-słoje czy co tam, z dużych miast – młodzi wykształceni i nowocześni, będą wsuwać te robale aż im się uszy będą trzęsły. Owocowe czwartki, robaczywe piątki. Czy jakoś tak.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. A może byś uszanował wolność gospodarczą i suwerenne wybory żywieniowe innych? Dla swojego własnego komfortu i kierując się egoizmem chcesz rozkazywać innym i zakazywać rzeczy które nie pasują do twojego światopoglądu. Jak ktoś chce sobie jeść owady to niech sobie je, przekonuje znajomych i chuj ci do tego.

  0

  0
  Odpowiedz