Jestem samotny

Mając prawie trzy dyszki na karku jestem kurewsko samotną jednostką. Fakt, mam kilkoro dobrych znajomych, z którymi mam bardzo dobry kontakt ale… no właśnie oni mają swoje życie i swoje problemy dnia codziennego, przecież nie będą im się zwalał jeszcze na łeb z moimi”błahymi” problemikami. Ale wracając do meritum chujni. Byłem kiedyś szczęśliwy, w wieku pięknym 17/18 lat poznałem dziewczynę, co to była wtedy za miłość, ochy i achy. Ale wszystko co piękne kiedyś się kończy. Niecałe 2 lata temu powiedziała, że to jednak nie to… Oo kurwa po tylu latach obudziła się? Nosz kurwa jego mać. Teraz dopiero do mnie dociera, że całe swoje dotychczasowe życie, które powinienem spędzać na imprezach, na zawieraniu nowych znajomości, szlag jasny trafił, przeszło i już nie wróci. JESTEM KUREWSKO SAMOTNY!!!!! Brakuje mi w chuj tej jednej jedynej osoby, z którą bym zasypiał i u boku której budził bym się rano. Tylko kurwa jak ją znaleźć, jak człowiek nie ma zielonego pojęcia, gdzie takiej szukać i jak do ?takiej trafić? Przecież do kurwy nędzy, czas w którym zdobywa się taką wiedzę, spędził u boku tylko tej jednej osoby.. Paranoja… to by była moja chujnia w telegraficznym skrócie.
Ps. Przepraszam za składnie, interpunkcję itp.
Dzięki Adaś za ten utwór…
?Cztery ściany, puste lokum – skąd to znam?,
świat spisuje protokół wszak każdemu z nas,
przebacz mi za samotność, pustkę w cenie złota,
to, że nikogo w mieszkaniu nie rozpoznasz po krokach?

48
58

Komentarze do "Jestem samotny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ja cie pokocham i będziesz zasypiał i budził się u mojego boku już codziennie – Andrzej

  3

  2
  Odpowiedz
 3. No taki związek więcej niż 5 lat jak się rozpada, to chyba w 99% ktoś na tym na maksa cierpi. Z jednej strony możesz się cieszyć, że była laska z Tobą uczciwa i nie pociskała Cię w bambuko za plecami. W tydzień nie nauczysz się żyć bez kobiety, z którą żyłeś prawie 10 lat. To przestroga dla innych facetów, którzy budują swoje „ja” na relacjach zamiast na sobie samym. Sypią się relacje – sypie się „ja”. Zajmij się polepszaniem jakości swojego życia. Reszta przyjdzie.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Ja też obdażę Cię nieskończoną miłością i oddam całe swe serce Tobie oraz chętnie posiąde Twoje i Ciebie – Tomek 🙂

  0

  2
  Odpowiedz
 5. No skoroś zaniedbywał przyjaciół przez tyle czasu, to nic dziwnego, że teraz jesteś sam. Ot, sprawiedliwość życiowa.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Ja tez sie tego boje ja ze swoją jestem 3 lata,a starszy jestem od niej o 4 i boje sie ze jak będe straszy pod 30 dochodził(26-28) to mi powie cos w tym stylu co tobie(póki co na to nic nie wskazuje no ale)i pozniej szukaj se kobiety jak wszystkie kumpele pozajmowane

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Uruchom dawne znajomości, poznaj znajome znajomych (dziś o to łatwiej niż kiedykolwiek), jeszcze znajdziesz fajną dziewczyną która się nie rozmyśli. Tylko wytrwałości Ci trzeba!

  Pozdrawiam i trzymaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. nie wiem, jak tutaj w Polsce ci faceci funkcjonują? masz doła, człowieku, wez cos zacznij działać, zaciągnij jakąś babkę do łóżka, albo przynajmniej spróbuj! tylko nie siedzi i nie biadol …..to do dobre w przedszkolu!

  0

  2
  Odpowiedz
 9. Jak zwykle komentarze na chujni są pocieszające W CHUJ… Ze swojej strony dodam tylko że nie tylko ty jesteś samotny:)))))

  2

  0
  Odpowiedz