Kafejka internetowa

Chujnia mnie strzela. Nie dość, że muszę płacić 6zł za godzinę korzystania z internetu w jakiejś taniej kafejce, to jeszcze komputer z którego dane mi korzystać jest rozjebany i ledwo co kursorem po ekranie przesunąć. I za co ja płace? Śrut

32
57

Komentarze do "Kafejka internetowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ha,skąd ja to znam:) Jak nie miałem neta dawniej to korzystałem z kafejek.Korzystanie z tych komputerów to była masakra.Chodziły tak wolno.A to dlatego że każdy tam instalował co chciał,robił syf w systemie,dzieci instalowały gierki itp.A windowsy przeinstalowywane chyba były raz na rok:)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @1 Po chuj reinstalować windows raz na rok? Po pierwsze reinstalacja systemu usunie tylko aktualizacje i service packi poza tym nic się nie poprawi. Po drugie o komputer wystarczy dbać, mój np. od kupna jakieś hmm 4 lata temu nie był formatowany nigdy. Po co?!
  Jak ktoś ma pojęcie to syfu nie zrobi, a dzieci, które zainstalować gre potrafią nazywają siebie informatykami.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. @2 Po chuj reinstalować?Człowieku ,w tych kafejkach reinstalacja raz na tydzień to mało!Ja osobiście dbam o windowsa,reinstaluję żadko(w zasadzie mam obraz dysku c: na płycie i go przywracam w 5 minut w razie potrzeby)Ale własnie w tych kafejkach korzystają rózni ludzie i nikt o system nie dba ,tylko instaluje/zmieniają wszystko jak leci.Więc taki system robi się z czasem „ociężały”,zajmuje cały RAM do tego stopnia że otwieranie jakiegokolwiek okna trwa wieki.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ad.2 Windows powinno przeinstalować się raz na pół roku. od zwykłego przeglądania sieci, aktualizacji programów i Wszystkiego co w komp wrzucasz tworzą się sektory stratne. jak to działa? poczytaj o zasadach działania FAT32 lub NTFS. 4 lata nie formatowany komputer? chyba że 2 lata z tych 4 nie używany.

  0

  0
  Odpowiedz