Kaleki społeczne

Mam serdecznie dosyć promowania bezdomnych, alkoholików, samobójców, „biednych” matek z 10 dziećmi czy ludzi po wypadkach z własnej winy. Tyle się słyszy, żeby dokładać się na zbiórki dla jakiegoś debila, który jechał 200 km/h w obszarze zabudowanym i stracił w wypadku ręce i nogi. A co mnie to obchodzi? Mógł się zabić do końca a nie teraz z pieniędzy podatników, będzie leczony jak król. Druga sprawa to samobójcy i ogromne, masowe współczucie im w internecie, telewizji oraz robienie z nich męczenników. Mnie to nie rusza ani trochę. Selekcja naturalna. Tyczy się to również kretynów chodzących po najwyższych górach świata w zimę niewiadomo po co, co mają finansowane swoje gówno-wyprawy, w tym helikoptery za nasz hajs. Denerwują mnie również żebrające matki ze stadem bachorów. Aaa bo domu nie ma, bo do gara nie ma co włożyć,bo nie ma za co kupić książek. Nie wystarczył jeden bachor? Ktoś Cię pchał siłą na pałąg tępa ignorantko? Bezdomni- często również alkoholicy i nieroby, którym się nie chciało pójść do roboty albo żyć w zgodzie z rodziną. Sram na takich podludzi, wrzód na tyłkach tego kraju. Pasożyty każdego z podatników.

87
48

Komentarze do "Kaleki społeczne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Grunt że ty jesteś na tyle obrotny, że nigdy nie bedziesz potrzebowal w niczym pomocy

  19

  8
  Odpowiedz
 3. jestem przeciwny masowej migracji do Polski ukrolskiego bydła w postaci roboli i wszelakiej maści kurwiszonów, sprzątaczek. Kto za łapka w górę.

  32

  5
  Odpowiedz
  1. naruszyłeś tym wpisem art. 257 kk.

   0

   4
   Odpowiedz
 4. Masz sporo racji, ale też nie do końca. Większość samobójców miało strasznie kurewskie życie i stąd ta decyzja. Możesz im współczuć albo i nie, twoja wola. Musisz mieć jednak na uwadze, ze nie zabili się bez powodu lub na skutek kaprysu, albo żeby komuś zaimponować.

  Bezdomni- większość to faktycznie nieroby i idioci z patologicznych rodzin no ale cóż- wina genów i wychowania. Ale są też wyjątki- osobiście znam 2 bezdomnych, których rząd wychujał niewyobrażalnie bardziej niż nas. Znam też jednego bezdomnego z wyboru i tu muszę zaznaczyć, że jest to prawdziwie wolny człowiek. Mieszka po lasach, nie uznaje pieniędzy.

  30

  2
  Odpowiedz
 5. Mmm, pałąg… Jakże zacna staropolszczyzna.
  #grammarnazi

  9

  0
  Odpowiedz
 6. I masz rację i nie. Po prostu każdy trafia na życiowe zakręty i zasługuje na 2 szansę , a z 2 strony tak jak mówisz selekcja naturalna.. Tak źle tak niedobrze..

  5

  0
  Odpowiedz
 7. Drogi Bracie, po co tyle agresji i obrażania? Chcesz otrzymać pozew sądowy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru?

  6

  5
  Odpowiedz
 8. Meneli wysyłać razem z więźniami do przumusowych robót pod zamknięciem żeby sami na siebie zarabiali, przywrócić aborcję, samobójstwo potępiać, okaleczonych rajdowców miejskich nie leczyć na nfz i problem się skończy.

  3

  3
  Odpowiedz
 9. Ale jestes pusty.

  3

  1
  Odpowiedz
 10. Odpierdol się od nich. Zajmij się sobą a nie trujesz żywot menelom którzy i tak już mają przejebane po całości, ich życie już się nie zmieni. Będą do usranej śmierci stali w miejscu to samo z bezdomnymi ćpunami i alkonami. Dziś jadąc do pracy widziałem jak co dzień tych samych młodych ludzi którzy dnie spędzają popijając piwko pod okolicznymi sklepami. Nie obchodzi mnie sam akt, ale nie mogę pojąć jak można tak istnieć, chłopy silne, 20pare lat na karku i od paru ładnych wiosen ten sam schemat. Kurwa szkoda mi ich bo nawet nie próbują nic zmienić, ruszyć do przodu, przynajmniej spróbować. Szkoda takich ludzi.

  13

  8
  Odpowiedz
  1. W czym ich szkoda?! Nie stali by pod sklepem gdyby nie chcieli i tyle w temacie.

   5

   1
   Odpowiedz
   1. och… jakie to proste

    1

    4
    Odpowiedz
 11. Witamy w Państwie Socjalnym, kurwa jego mać!!!

  6

  2
  Odpowiedz
  1. won korwinisto…

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Rozumiem, że mimo tego, że rządy/organizacje charytatywne/zwykli ludzie decydują się wspomóc kogoś finansowo, to ten ktoś powinien odrzucić tę pomoc, by usatysfakcjonować Twoją buraczaną ekscelencję?
  Gdy myślę „wrzód na dupie narodu”, widzę parszywy pysk człowieka o mentalności starej baby, który zamiast zająć się swoim życiem, zagląda innym do kieszeni, czyli… Twój pysk, kochany autorze!
  Ludzie Twojego pokroju, czyli tacy mniej szlachetni od małpy, bardziej szlachetni niż bakteria, pierwsi biegną po „zapomogę”, gdy stanie im się krzywda.
  Życzę Ci konsekwencji, w myśl której, gdy roztrzaskasz trabanta na autostradzie i stracisz nogę, zastąpisz ją nogą od taboretu i niczym kapitan hak wyruszysz w dalszy rejs czystymi wodami altruizmu, ku chwale ojczyzny.

  20

  3
  Odpowiedz
  1. Biorą z jego kieszeni, biorą z mojej ,biorą z twojej. Jak ktoś sobie wybrał własną drogę to na chuj brać z mojej kieszeni hajs i próbować go zawrócić.

   0

   1
   Odpowiedz
 13. Dokładnie aż mi się przypomniał taki obrazek gdzie matka z brzuchem na ulicy czeka na pieniądze a ktoś podchodzi i daję jej prezerwatywę zamiast pieniędzy.

  13

  1
  Odpowiedz
 14. Za dużo pogardy. Obyś nigdy nie skończył jak ci przez ciebie wymienieni.

  23

  0
  Odpowiedz
 15. A chuj ci w anus nosaczu. Znalazl sie ideal.

  11

  3
  Odpowiedz
 16. Weź pod uwagę, że ludzie wyżej postawieni społecznie od Ciebie mogą mieć podobne zdanie o Tobie. Nie znają Cię, nie wiedzą jakie masz poglądy i idee i co tobą kieruje, ale i tak jesteś dla nich jednym z milionów biedaków, robolem i podludziem, który sam wybrał takie życie. Możesz tłumaczyć sobie, że jest inaczej bo pracujesz, zależy Ci, może się uczysz, albo osiągnąłeś jakiś mały sukces w życiu, dla tej grupy ludzi jesteś zerem. Sam sobie odpowiedz czy taka pogarda dla innych i segrogowanie ich jak śmieci jest odpowiednie.

  28

  1
  Odpowiedz
 17. oj nie znasz życie!

  7

  3
  Odpowiedz
 18. Jak czytam te komentarze to mnie kurwa czyści i już wiem, że w tym miesiącu więcej zapłacę za wodę. Same jebane Janiny Ochojskie… Czy was pojebało do reszty lewackie zjebane berety? Niech każdy myśli o sobie to o wszystkich będzie pomyślane. I świat wychodzi na prostą jednym prostym trickiem…

  0

  4
  Odpowiedz
 19. Czego i tobie życzę.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Posłuchajcie szanowni Chujowicze. Żyjemy w czasach, które dla bardzo wielu ludzi są naprawdę przechujowe. Jest kilka krajów, w których pare rzeczy jako tako jeszcze funkcjonuje. W reszcie świata dla przeogromnej ilości ludzi jest większe czy mniejsze piekło już teraz, na tym padole. Zjechałem kawał świat, mam sporo lat na karku, niewesoło to wszystko wygląda. Ludzi, którzy chcą się wyrwać ze swego beznadziejnego świata, w którym tkwią po uszy, świata, na który w ogóle przyjść nie chcieli, są przecież miliardy. I przybywa ich co dzień, co tydzień, co rok niesamowita ilość. Ich życia i ich szans nie zmieni na lepsze żadna światowa rewolucja, bo nie jest wykluczone, że wtedy prawie wszystko, no wiele narodów stworzyło, zbudowało przez stulecia, dziesięciolecia itd. zostanie po prostu rozbite w pył. Wtedy ani mi, ani ci, którzy ten nasz jako tako zorganizowany, względnie cywilizowany świat, zbudowali, ani miliony afrykańczyków czy Moslemów, nie będą mieli ani funta kłaków w swoim ręku. Możemy się nagle znaleźć w wczesnym średniowieczu. Ten cały nasz świat, tak rzekomo postępowy, nowoczesny, z tą cała elektroniką, digitalizacją, roboterami, tym całym obłędem codzienności, nagle przestanie istnieć. Tak oczywiście do końca nie będzie, bo w całkowicie skrajnej sytuacji, jak sytuacja nieudolnie przeze mnie opisana, każdy, nawet ostatni pacyfista, będzie bronił swego przy użyciu wszystkich możliwych środków. Każe państwo będzie się bronić przed potężnym potopem ludzi, Których nikt np, do Europy nie wzywał ani nie zapraszał.
  Potraficie wyobrazić sobie permanentny szturm milionów Afrykańczyków na Europę? Stamtąd przyjdzie, lub przyjść może, zagłada naszego europejskiego świata. Byłem w Afryce a także na Bliskim Wschodzie. Tam na wczasy nikt nie jeździ. Ogromne obozy pełne ludzi, kilkaset tysięcy ludzi na małym skrawku ziemi, niemal wszędzie okrutne bezprawie, prawo pięści, katastrofalna sytuacja. Wracasz po takim obłędzie do Polski, to masz wrażenie o odczucie, że nagle znalazłeś się na innej planecie. Budzisz się w środku nocy, gdzieś tam daleko zaszczeka niekiedy jakiś pies, latem 100 metrów od mego domu kumkają nocą żaby tak głośno, że nieraz trudno zasnąć. Ruch na drodze prawie żaden. Cóż tu powiedzieć? Zupełna sielanka. Mieszkam z wyboru na prowincji, ok. 35 km km na południe od Krakowa. Mogłoby się wydawać, że wszystko jest ok. Ale nieraz budzę się w środku nocy i nachodzą mnie takie różne myśli……

  4

  0
  Odpowiedz
  1. To idź spać i nie marudź.No,rączki na kocyk,paciorek i lulu…

   0

   2
   Odpowiedz
 21. Zgadzam się w pełni.

  0

  1
  Odpowiedz
 22. No właśnie,ile dałeś na ten helikopter ?

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Co do zasady może i masz odrobinę racji. Ale widzę od razu też, że masz jeszcze ubogo w głowie. Nic nie jest czarno białe – sam się kiedyś o tym przekonasz i bardzo szybko zmienisz poglądy.

  3

  0
  Odpowiedz
 24. ta słoma w sandałach to cie tam zabardzo nie uwiera?

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Wyczuwam brak empatii milordzie.

  2

  0
  Odpowiedz
 26. Obyś Ty sam nie potrzebował pomocy np. na leki,leczenie,bo uwierz,że to nie są niskie kwoty. Jesteś strasznie zepsuty (życzysz śmierci) !
  Wypeldalaj ty @ wledna ty !! brak Ci ogłady.

  2

  0
  Odpowiedz
 27. do autora: kompletnie nieznasz życia palancie jebany…

  2

  0
  Odpowiedz
 28. autor to jakiś korwinistyczny śmieć, niedorozwój umysłowy, emocjonalny i intelektualny dla którego pieniądz jest najważniejszy

  0

  0
  Odpowiedz