Kasa, kasa i jeszcze raz pożyczki!

Kurwa mać, że tak miło zacznę, krew mnie po prostu zalewa odkąd tylko zacząłem zarabiać na siebie, to jest od kilku lat. Jestem uczniem liceum, ale już jakieś 4 lata pracuję w wakacje, żeby odciążyć rodziców z wydatków związanych z moją osobą. Wkurwiam się niemiłosiernie, ponieważ ja muszę zapierdalać, kiedy inni się opierdalają i to tylko dlatego, że nienawidzę być zależnym finansowo od kogokolwiek. A tu takie zaskoczenie, że kurwa mać, własna matka ode mnie kasę na wydatki pożycza. Ja pierdolęęęę!!! Co jak co, ale nie żyje w jakiejś patologicznej rodzinie, żeby na chleb brakowało, ale matka jak tylko obczai, że mam odłożoną kasę to pożycza! Na nic nie mogę odłożyć, ba, nie mogę nawet mieć kasy przy sobie, bo ona nie umie zarządzać pieniędzmi. Osobiście byłoby mi wstyd pożyczać od własnych dzieci pieniądze. Człowiek zapierdala od najmłodszych lat, tylko po to, żeby matka miała od kogo pożyczać. Kiedy byłem młodszy, i oczywiście miałem mniej odłożone, to sumy były mniejsze. Teraz kiedy trochę grosza mi zostało to matka wisi mi już 1400 złotych, co jest dla licealisty horrendalną sumą. Nie kupuje mi ubrań, książek, nic, kasy do szkoły nie biorę, jedynie żarcie i jeszcze pożyczać muszę. Jest nieprzeciętnie wkurwiony i nie mam pojęcia jak temu zaradzić. Matka to już ze swoją ekonomiczną zaradnością to mnie do szewskiej pasji doprowadza. No nic, tylko wziąć i rozpierdolić, wszystko co wpadnie w rękę. Nie mówiąc o miłostkach, które siedzą jak cierń wbijając się coraz bardziej w moją biedną psychikę.

27
46

Komentarze do "Kasa, kasa i jeszcze raz pożyczki!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. mówi się „nie i chuj”.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko nie popełnij mojego błedu i nie idź na zaoczne studia (w zamyśle podjęcia pracy od pn do pt). Idź na dzienne jak człowiek i miej przynajmniej te 5 lat radości w swoim życiu!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. załóż sobie konto oszczędnościowe, mamie dawaj tyle ile chcesz dać a nie ile od ciebie wydusi

  0

  0
  Odpowiedz
 5. to jej kurwa nie pożyczaj proste nie ?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. nie pierdol, nie doradzaj mu,żeby poszedł na dzienne, ja żałuję, nie ma to jak własna praca i kasa

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Hmm ,chwała Ci za postawe jaką reprezentujesz…Jestem w podobnym wieku i wiem że większośc młodzieży nie tylko się obija ale jeszcze ciągnie kasę od rodziców.Mamusia kupi to tamto i siamto.Ja niestety pracy nie mam,nie mogę znaleźć:(Ale zbieram butelki bo ino tylko to zostało w tym zjebanym kraju:(

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @2 5 lat radości na utrzymaniu rodziców? Dzienne studia to są dobre, jak idzie się na politechnikę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. to ze ktoś nie ma na chleb nie znaczy ze jest z rodziny patologicznej

  0

  0
  Odpowiedz
 10. to już nie pożyczaj i chuj!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Euzebiusz Wchójzłodziej (partia: I Tak Was Wydymamy) – głosuj na mnie – ja odzyskam twoje pieniądze o matki, choćbym miał komornika na nią nasłać!

  0

  0
  Odpowiedz