Każdy taki święty w necie, wszystko musi być legalne

Strasznie mnie wkurwiają ludzie, którzy na forach nagminnie przestrzegają poprawności i to w różnych kręgach. Chcesz ściągnąć płytę? Zaraz cię zjadą: KUP ORYGINALNĄ! Do chuja, skąd mam wziąć kasę na kilkanaście płyt jak jest cała masa innych spraw?! Akurat wszyscy kupują oryginalne, bo tak trzeba! Chcesz poradzić się o chorobowe jak wydusić ze 3 tygodnie? ŹLE! Przecież ty nie jesteś chory, jak to tak pracodawcę dymać (co z tego, że on cie dyma cały czas, płacąc stawkę minimalną).
Ciekawe czy ci wszyscy ludzie nie kombinują w życiu, by mieć choć trochę lepiej w tym jebanym środowisku!
Podziela ktoś moje zdanie?

67
58

Komentarze do "Każdy taki święty w necie, wszystko musi być legalne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kolegę na prezydenta!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak, podzielam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie nie podzielam. Okradając innych okradasz mnie – uczciwego.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja podzielam Twoje zdanie w 100%. Pierdolą głupoty, że płyta ma być oryginalna a sami siedzą na właściwych portalach i zdzierają wszystko jak idzie. Moje zdanie też jest takie, że każdy kombinuje. Zresztą ,,Każdy orze jak może”.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie, wyobraź sobie, że nie. Właśnie przez takie Polactwo jak ty ten kraj jeszcze długo nie wyjdzie na prostą. Chyba jeszcze kilku pokoleń potrzeba, żeby wyginęła wreszcie ta peerelowska mentalność, według której np. „przynoszenie” ołówków/srajtaśmy/benzyny z pracy to zaradność życiowa; kradzież „bo mnie nie stać” jest w porządku; a chytry cwaniaczek = bohater osiedla.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 „Każdy orze jak może”. Prawda, ale trzeba choć próbować uczciwie orać.
  Do autora. Dziwisz się czemu na forach tak ci odpowiadają? Jak odpowiedzą, że powinno się kłamać i kraść, to ktoś pomyśli, że oni tak czynią. A to jest ich tajemnica jacy są naprawdę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jedne z ostatnich pewnie komentarzy 🙁 Jesteście fajnym portalem, gdzie można spokojnie wyrazić swoje zdanie, nie trzeba udawać kogoś kim się nie jest, zanim zakneblują nas ACTA.
  Ja po prostu nie będę oglądać filmów i słuchać muzyki jeśli np. na obecnie dostępnych portalach takowej nie będzie – proste. A płytki nie kupię z czystej przekory. Ja wytrzymam bez muzyki a oni (wydawcy) i tak na musztardę nie zarobią. Sami tego chcieli przecież. Jeżeli dalej będziemy kupować ten towar z zagranicy, to znaczy że nas pokonali.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Rozumiem, iż koledzy uczciwi, NIGDY nie mieli i nie mają na swoich komputerach ani jednej złamanej empetrójki 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ludzie to hipokryci, zwłaszcza Polacy. Mówią jedno, robią drugie. Łaszą się do innych po czym za plecami obrzucają gównem. Ta cała pseudouprzejmość na ulicach, w sklepie, jest żenująca. Wszyscy są kurwa tacy uczciwi i piękni, pobożni, mądrzy. Nie sugeruj się tym co pisze ten motłoch na forach. Zajebiście jest przecież być kimś innym niż się jest na co dzień.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ale przecież nikt Ci nie każe słuchać/grać/oglądać. Ja też nie mam wszystkiego oryginalnego ale się staram. No i sprawdź czy sam się nie oszukujesz. Bo może po prostu szkoda Ci kasy żeby raz na jakiś czas (już nie mówie że zawsze) kupic oryginał ,ale posłuchać/pograć/pooglądać się chce

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Czemu mam kupować oryginalnie coś by sprawdzić czy jest dobre? W ciemno wydać 50 zł na płytę która będzie leżeć w kącie? Wolę pobrać mp3 a w razie czego usunąć z kompa. Albo windows, ciekawe ile osób wydało te kilkaset złotych na oryginała co? Jak ma go kupić ktoś z 5 dzieci którym komputer pomaga w szkole?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. oczywista hipokryzja. każdy ma coś na sumieniu, nie ma bata. legaliści w necie kupują np. zamienniki części do aut- no kurwa! to przecież też jest swego rodzaju kradzież! kup oryginał- cóż, że droższy? albo youtube. napierdala 60 mln w minutę. ZAŁÓŻ SE FILTER na nielegalne uploady, zobaczysz… niewiele zobaczysz 🙁 legalsi. spoko. jebać. granda i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz