Ktoś sra w piwnicy

Mieszkam w bloku i gdy dziś zszedłem do piwnicy to na ścianie obok tuż niedaleko moich drzwi ktoś strzelił sobie kupę. Nie jest to pojedynczy przypadek gdyż ta niewychowana świnia zrobiła to trzeci raz w przeciągu 6 miesięcy. Myślę czy sprawę zgłosić do spółdzielni czy może kupić sobie kamerkę i umieścić ją w swojej piwnicy jest sporo szpar na korytarz więc teoretycznie będę nagrywał ze swojego pomieszczenia. Nie wiem tylko czy jest tam zasięg Wi-Fi jutro sprawdzę a jak nie to może ktoś poleci najtańszą metodę nagania?

38
4

Komentarze do "Ktoś sra w piwnicy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To pewnie czekoladowy malarz. A legenda głosi, że jak spróbujesz go nagrać kamerką, to na nagraniu nie będzie go widać, a w nocy przyjdzie, otworzy ci gębę i nasra do ryja.

  34

  3
  Odpowiedz
  1. Jakim debilem trzeba być żeby takie coś pisać.

   3

   11
   Odpowiedz
   1. Debil to ty sam jesteś. To z tym malarzem to jest śmieszne a nie debilne!

    2

    1
    Odpowiedz
  2. a nie jest to ziomek od syndromu brązowej kredki? Buahahahaa!!

   3

   0
   Odpowiedz
  3. Komentarz godny miana znawcy sztuki 😀 uśmiałam się! 😀

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Mój kumpel mówił mi kiedyś że jego stary schodził ze schodów i widział jak bezdomny srał na klatce później go wywalił, może to jakiś bezdomny menel ? nagraj brudasa i na policje !

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Jeśli ktoś strzela kupę „na ścianie” to zapewne obesra ci kamerkę bo masz tam sporo szpar. I gówno zobaczysz, dosłownie.

  15

  1
  Odpowiedz
 5. U moich rodziców w klatce ludzie przychodzą z rynku i srają w piwnicy. Jest domofon ale matoły z parteru zostawiają otwarte drzwi. Masakra co dzieje się w tym dzikim kraju.

  16

  0
  Odpowiedz
 6. Ej może to Gracjan Roztocki?xD

  8

  1
  Odpowiedz
 7. Zaczaj sie i pierdolnij tam petarde jak tylko przykucnie .

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Nagraj kamerką, a potem kup taki tani projektor i wyświetlaj na cały blok. 😀 😀 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To jest prawdziwa chujnia . Ktos . Sra . W piwnicy . Moja kamera . Ma .Cie. W .Dupie..

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nagraj go i wstaw na youtube. Niech się debil boi z domu wyjść.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Mój stary kiedyś wiedział jak menel sra na podwórku. Podszedł do niego od tyłu i kidy menel srał to stary wyjebał mu kopa w dupe, a menel od tego aż się wypierdolił na ryj. Później wszedłem e jakieś gowno. Mam nadzieję, że to nie było gowno tego menela.

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Jebany zasraniec . W PRL-u nie bylo bezdomnych . W Kraju nie goszcze many moons . A tera kurwa warszawa wyglada jak tompkins sq. hello america . Bumy na stacji pkp . Fuck .

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Przy Wolumenie jakiś element sra na chodniku za taką zieloną wojskową półciężarówką. Pojazd odjeżdża a klocek zostaje. Z uwagi na to, iż tył pojazdu zachodzi na chodnik, kupsko leży niemal na środku… Bywa w jednym kawałku, a bywa w częściach. Ale zawsze sraczka.

  0

  0
  Odpowiedz