Lenistwo i nieporadność rodziców

Nie zauważyliście, że w dzisiejszych czasach ludzie wychowują swoje dzieciaki w sposób zupełnie nieporadny? Nie żebym się tutaj jakoś mądrzyła, bo własnego dziecka nie mam ale jak widzę/ słyszę historię o dzieciakach, które są kompletnie opóźnione w rozwoju przez głupich/ nieporadnych rodziców to jestem załamana tym, jakie słabe pokolenie nam rośnie. I nie, nie chodzi mi tutaj o dzieci, które dra jape w markecie, bo pewnych kwestii rozwojowych nie da się uniknąć. Dzieci drą japę, darły i drzeć będą, normalne zachowanie w pewnym wieku. Ja mam tutaj na myśli dzieci, które z lenistwa i nieporadności rodziców mają problemy z podstawowymi czynnościami takimi jak: mówienie, chodzenie, wypróżnianie się, jedzenie.

Ja sama pracuję w sklepie, w dużym markecie i codziennie widuje matki z wózkami. Co ciekawe, wcale nierzadko można spotkać rodziców z wózkiem, w którym siedzi sobie 3-5 letne dziecko, a nawet starsze. Z ciekawości kiedyś poszperałam w internecie na ten temat, dlaczego niektóre matki w ten sposób się zachowują, to poza racjonalnymi argumentami w stylu choroby dziecka, co można zrozumieć, pojawiało się dużo wpisów świadczących o wygodzie takowych matek, np. że nie chce im się biegać za dzieckiem, albo, że dziecko np. 4 letnie męczy się podczas spacerów. To jasne, że się męczy, jak głupia ruro kładziesz przedszkolaka do wózka jak tylko ci zapiszczy i nawet nie wyrabiasz mu w naturalny sposób odpowiedniej kondycji. Kompletna patologia moim zdaniem.

Dalej, masa dzieci dzisiaj nie mówi. Serio. Moja matka (lat 55) wychowała 4 dzieci, ostatnio poszła sobie dorabiać jako pomoc w przedszkolu i sama stwierdziła, że jest przerażona. Ma w swojej grupie KILKORO dzieci, które nie mówią. Dzieci w wieku 4-5 lat. Ma też dzieci, które chodzą jeszcze w pieluchach albo piją z butelki. Ja rozumiem, że zdarzają się losowe choroby, jakies problemy ale nikt mi nie wmówi, że wszystkie te bachory są chore. Wgl co do chorób to kolejna zjebana rzecz. Dzisiaj na wszystko znajduje się choroby. Autyzmy, ADHD, alergie, jakieś problemy psychiczne. Ile w tym prawdy to nie wiem ale sądząc po ilości dzieci z ADHD to zaburzenie powinno przestać isnieć w klasyfikacji chorób, a stać się zwykłym typem osobowości, bo coś kurwa wierzyć mi się nie chce, że w jednej klasie kilkoro dzieci ma ADHD. Rozkład w grupie tego zaburzenia stosunku do dzieci „zdrowych” często jes większy niż stosunek introwertyków do ekstrawertyków, co już samo z siebie wydaje się dziwne. Zresztą, jak dawno słyszeliście, żeby dziecko źle zachowująe się zostało tak właśnie nazwane, a nie obarczane jakimiś chorobami? Serio, ja rozumiem jak jest bachor co ma kompletne jazdy i nie może się uspokoić albo taki, co już w wieku 10 lat w poprawczaku za recydywę siedzi, to nawet logiczne, że ma coś tam z garem ale zaburzenia psychiczne dzisiaj diagnozuje się u niemal każdego dziecka, które odstaje. Siedzisz cicho i się wstydzisz rówieśników? Na pewno masz depresję albo lęk separacyjny. Mówisz za dużo albo wszędzie ciebie pełno? To na pewno ADHD. Masz specyficzne zainteresowania i wolisz to niż spędzać czas z rówieśnikami? Masz Aspergera. No ludzie, czy dzisiejsi ludzie nie mogą po prosotu się od siebie różnić tylko wszędzie narzuca się jakieś choroby/ zaburzenia?

Kurwa, robienie z tych ludzi słabe, rozmemłane istoty to jakiś koszmar. Dziecko dzisiaj tego nie dotknie bo brudne, tego nie bo szczypie, na dziecko nie można nakrzyczeć, dziecko ma dostać to co chce bo traumy jeszcze się nabawi. Ja dokładnie pamiętam swoje dzieciństwo i wiem, że dzieciaki takie głupie nie są. Nie trzeba traktować ich jak upośledzonych debili, którymi z pewnością się staną, kiedy dorosną jeśli podejście rodziców się nie zmieni.

64
7

Komentarze do "Lenistwo i nieporadność rodziców"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mój 11-letni uczeń nie potrafi wiązać butów, uczniowe 15-letni nie znają tabliczki mnożenia i nie potrafią odczytać godziny z zegara z tarczą.

  10

  1
  Odpowiedz
  1. A przeżegnać i pomodlić sie potrafią? To starczy żeby być parobkiem za miske ryżu. Kraj debili, analfabetów, agresywnych buraków, pijaków nastawionych przeciw sobie nawzajem. Tak ma być. Bolanda to kraj obcego kapitału,taniej siły roboczej na tyle tępej że nic nie będzie w stanie zmienić. Takim od czasu do czasu znajdzie sie wroga a to żydów, a to muzułman a to pedałów i innych wrogów.

   5

   0
   Odpowiedz
  2. Jak kurwa odczytać jak zamiast cyfer wszędzie są takie same jebane kreski.

   1

   4
   Odpowiedz
  3. A ty kurwa to nauczyciel? Napewno jestes super zdolny……potrafisz obciagnac
   wlasnego chuja?

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każda baba musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  5

  2
  Odpowiedz
 4. A ty lepiej załatw mi kilka marchewek od króliczki Milunii z zielonej doliny. Bo ja, Arktos potrzebuję ładniejszego nosa.

  Ku chwale lodolandii.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Tu Arktos, władca potężnego imperium lodowego, zwanego lodolandią. Ja jestem leniwy i nic nie muszę robić. Mój służący, pingwin Jakub mnie we wszystkim wyręcza np. robi mi lody, myje lodową podłogę w moim pałacu, która po umyciu dosłownie błyszczy.

  Chwała lodolandii.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Żryj piach bambiku

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Do tego od kradnięcia krokodyli – zmień jak najszybciej płytę.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Jestem w ciąży, lada dzień rodzę i każdego dnia obiecuje sobie że nigdy nie dopuszczę do takich debilizmów. Na szczęście moje dziecko nie będzie 100% polakiem i jego ojciec pochodzi z „prymitywnych” rejonów gdzie o aspergerach, ADHD, uczuleniu na laktoze i gluten i innych gównach nikt nawet nigdy nie słyszał. I wiecie co? To oni są normalni a wy popierdoleni, nie na odwrót. A dowodem tego jest że tamtejsze dzieci wyglądem, zdrowiem, siłą i odpornością biją wasze alergiczne, wychuchane cherlaki na łeb na szyję i zostawiają kilometr z tyłu. Także zobaczymy kto się kiedyś obudzi z ręką w nocniku wy czy oni, bo ja daje obciąć sobie ręce, nogi i głowę że WY i dlatego nie zamierzam brać udziału w tym popierdolonym czymś co tacy popierdoleni rodzice tu odwalają.

  11

  10
  Odpowiedz
  1. Z ciapakiem zostaniesz sama. A tam to na hivy i inne gowna i malarie, tam dopiero jest jazda

   1

   0
   Odpowiedz
  2. A więc puściłaś się. Czy pałę też ojebałaś ?

   1

   0
   Odpowiedz
  3. To że dałaś dupy ciapakowi wcale nie jest powodem do dumy. Spadaj na drzewo.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. No to co w takim razie jest powodem do dumy?

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Rase kobito zjebałaś. Za Hitlera byś w obozie wylądowała dzieciak byłby zrzucony ze skały a ten czarny parobek byłby obiektem kpin esesmanow po czym kołkiem zatłuczony na śmierć bo szkoda naboju hehe

   0

   0
   Odpowiedz
  5. Zrozumiałem, że przeprowadzasz się do dżungli w republice Kongo.

   0

   0
   Odpowiedz
  6. Ja tesz uwielbiam ciemnych…
   Niedość, że majom cudownie ogromne, betonowo twarde, umiom bardzo długo, to mogom kilkarazy podżond…
   – każdej Prawdziwej Damie mogom niebo wkroczu uczynić !

   Awdodatku, nigdy niezapominajom o swojich Kobietkach izawsze kupujom im drobne prezenty, albo zabierajom do marketu nazakupy…

   0

   0
   Odpowiedz
  7. A jaki to region?Tarnowskie?

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Racja! Znam kilka przypadkow szukania choroby u ekstrawertyka. Taki jest po prostu. O! I przedszkolanka stwierdzila ze chyba cos jest nie tak w rodzinie bo moj syn woli sie bawic sam. Pytam go dlaczego bawi sie sam. A on ze dzieci sa nudne i maja glupie zabawy. Ot co

  11

  1
  Odpowiedz
 9. 100% szanuję i popieram.

  4

  0
  Odpowiedz
 10. Taku takeuczi zepsuł skok i japonia zajęła gorsze miejsce w wiśle 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zgadzam się z przytoczonymi wyżej przykładami,moja córka chodzi do przedszkola i nie lubi bawić się z innymi dziećmi,to jej pierwszy rok a nauczycielka po miesiącu zasugerowała mi wizytę z dzieckiem w poradni pedagogiczno-psychoch.bo dzieciak aspołeczny.Oczywiscie zignorowałam to i pomyślałam sobie,,masz babo w grupie 5-ro rozrabiaków i nimi się zajmij bo niedługo przedszkole zdemolują a od mojej córki wara, przyjdzie czas to pozna życie i tych najczęściej pseudoprzyjaciół

  2

  0
  Odpowiedz
 12. To właśnie ustrój demokratyczny tworzy takich pojebów! Hasło „wolność” przez z ich skandowane, oznacza nic innego jak wolność od logicznego myślenia.

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Wkurwia mnie ze szwagrowa to leniwa kurwa i do teraz nie nauczyla bratanka gryzc. Dzieciak leci na zupkach jak pierdolony gil oraz na jebanym kisielu. Ty kurwo tlusta leniwa.

  0

  0
  Odpowiedz