„Lepiej komuś pomóc niż zmarnować

Czy wy też tak macie, że ktoś, gdy chce się czegoś pozbyć to zamiast to coś kurwa wyrzucić do śmietnika – to wam też wciska ktoś jeszcze zachwalając to!!!
Kurwa!!!
Jak jest coś śmieciem to zamiast wyrzucić do kosza, to moi antykrewni wciskają mi stare buty, stare kurtki, stare konserwy!!! – i jeszcze zachwalają, że „jaka to dobra konserwa” – taka kurwa dobra konserwa, że chcą się pozbyć tych konserw wciskając mi!!!

3
4

Komentarze do "„Lepiej komuś pomóc niż zmarnować"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie zawsze jest tak jak piszesz, wszyściuteńko zależy od punktu „siedzenio-widzeniowego”. Ja na przykład dwa lata temu po zdiagnozowaniu kilku kurewskich cech u swojej dziewczyny bez chwili zawahania rzuciłem bezużyteczną szmatę. Cztery miesiące temu jeden z moich dalekich znajomych w obecności gościa w sukience powiedział, że nie opuści jej aż do śmierci. Nigdy nie wiem czy w tym tekście chodzi o śmierć mówiącego, czy o śmierć osoby, do której to mówi. Jak sam widzisz każdy ma własną skalę oceny wartości dlatego następnym razem nie wkurwiaj się o graty/duperele otrzymywane od antykrewnych, nie wyrzucaj ich od razu bo może się tam na przykład trafić taki bardzo drogi pozłacany zegarek z takim fajnym niebieskich podświetleniem albo kluczyki np. do Bugatti Chiron z silnikiem W16 (_i_) 🙂

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Nigdy się kurwa nie doczekam od moich antykrewnych takich drogich prezentów!
   Nigdy kurwa!
   Jedynie starocie nadające się bezpośrednio do śmietnika otrzymam – i piszę to wskutek wieloletnich doświadczeń!

   0

   1
   Odpowiedz
  2. To pytanie trzeba skierować do Kościoła.

   0

   1
   Odpowiedz
 3. A na co liczysz koleś? Mają dorosłego chłopa utrzymywać, kupować dobre ciuchy i karmić jak maharadżę? Weź się w garść i idź do roboty. Bądź meżczyzną a nie pasożytem.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. pasożycie pierdolony hatfuu

   0

   1
   Odpowiedz