„Lepsze” zamienniki

Bardzo nie lubię takiego zakłamania i złodziejstwa.

Dla papierosów jest „lepszy” zamiennik czyli tzw. e-papieros. Ponoć ten e-papieros też jest szkodliwy.

Żarówki energooszczędne – z jednej strony zużywają mniej prądu, ale z drugiej zawierają szkodliwą rtęć, której nie mają zwykłe żarówki. i nie wolno ich wyrzucać, bo są szkodliwe dla przyrody, jeszcze gorsze od zwykłych.

Elektryczne samochody – z jednej strony są po to by zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza, a podobno i one są tak samo szkodliwe dla środowiska jak i spalinowe.

Bić kurwy i złodziei jak powiedział Piłsudzki!

41
6

Komentarze do "„Lepsze” zamienniki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty z Wyszogrodu?

  4

  1
  Odpowiedz
 3. A przypadkiem nie Piłsudski?

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Autor chujni.

   Fakt, Piłsudski, zrobiłem literówkę. Sorry, zdarza się.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Sluszne wnioski, z tym, ze nie ma czegos takiego jak zarowki energooszczedne, sa swietlowki kompaktowe.
  Nie ”Piłsudzki” a ”Piłsudski” z ktorego byla niezla kurwa, a czy zlodziej to do konca nie wiem.

  7

  1
  Odpowiedz
 5. Piłsudski przez s idioto, a z resztą żaden z niego autorytet, despota, co każdego swojego osobistego wroga kazał bić, albo słać do Berezy

  9

  2
  Odpowiedz
  1. Nie przykladaj dzisiejszej „praworządności” UE do realiów sprzed II WŚ. Oni w Europie mieli wcześniej absolutyzm i dyktatury i zbudowali silne państwa, a teraz dopiero mają demokrację. Marszałek Józef Piłsudski to ojciec niepodległej Rzeczypospolitej, więc morda w kubeł i leć złożyć kwiaty pod Jego pomnikiem.

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Szkoda tej Berezy. Teraz to Bialorus, a byla by jak znalazl na muslimow, zydow, ukraincow i cyganow. Czyli tych wszystkich skurwysynow ktorzy wiecznie czegos zadaja i lubia zyc na cudzy koszt. Ps. Pieprzyc poprawnosc polityczna.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. „Ponoć, podobno”
  Jak nie masz pewności o czym piszesz to lepiej tego nie pisz, bo pierdolisz głupoty.

  1

  5
  Odpowiedz
  1. I po co obrażać?

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Suma summarum wychodzi na to samo. Ja na ten przykład swoją 40-letnią żonę zamienię na dwie dwudziestki. One są tak samo szkodliwe.

  9

  1
  Odpowiedz
 8. Piłsudzki? Ośmieszyłeś się tylko tym wpisem. Wyszedłeś na typowego janusza.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Jejku, tylko literówkę zrobiłem a ty już mówisz że się ośmieszyłem.

   Tu autor.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Autor chujni.

  Fakt, ale to tylko literówka. Każdy popełnia błędy. Sorry.

  Piłsudski, będę pamiętał.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. I o co w tym chodzi? Bo kurwa nie rozumiem. E-papieros tak samo szkodliwy? Pierdolnij się w łeb. Swoim papieroskiem trujesz kurwo siebie i innych, wszędzie jebie, od ciebie jebie, do mieszkania syf wlatuje.. Elektryczne auta szkodliwe? No tak, lepiej wspierać żydków i niech jebie w miastach gorzej niż gównem przez te spaliny. I do czego w ogóle sapiesz? Przez takie kurwy januszowe jak ty nie ma postępu „no bo wszystkom jezd szkodliwe”, ty jesteś pajacu szkodliwy, strzel samobója.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Autor chujni z tej strony.
   I po co obrażać? Poczytaj se w internecie, masz dużo na ten temat. Jak mi nie wierzysz.

   Ps. ja nie palę papierosów wcale.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Autor chujni.

   Serio poczytaj sobie w internecie dlaczego te zamienniki są tak samo złe a nie obrażasz mnie jak najgorszego wroga.

   0

   0
   Odpowiedz
  3. Adminie, zbanuj tego chuja powyżej.

   0

   0
   Odpowiedz
  4. W ramach „postępu” może jeszcze ucz swoje dzieci o genderyźmie, oddawaj za hajs dziecko pedofilom na sesje, daj uciąć jaja feministce, albo wpuść tysiące ciapatych do swojego Wyszogrodu? Kurwa, nie wszystko, co przestarzałe, jest chujowe. Dalej, nie wiem, kroisz nożem? Przecież to przeżytek wynaleziony tysiące lat temu…

   0

   0
   Odpowiedz
   1. On też jest z Wyszogrodu tak jak ja?

    Tu pierwotny autor komentarzy o Wyszogrodzie.

    0

    0
    Odpowiedz
 11. Z samochodami elektrycznymi to jest jedno wielkie przegięcie pały- produkcja i późniejsza utylizacja zużytego akumulatora oraz zużycie prądu który w dużej mierze bierze się ze spalania WĘGLA niszczą środowisko w stopniu większym niż eksploatacja auta spalinowego, ale ludzie łykają slogany, chcą być ekologiczni i nowocześni…

  1

  0
  Odpowiedz
  1. No tak, a ziemia jest płaska co nie? ehh „utylizacja zużytego akumulatora”, po pierwsze skąd to w ogóle wziąłeś, zużyte akumulatory są podobnie utylizaowane jak akumulatory w autach spalinowych, kwas się ściąga i składa w specjalnie wykonanych zbiornikach, cała reszta urządzenia jest podobnie składowana jak np lodówki (odsyłam do googlów), a co do wytwarzania energii to zależy o jakim miejscu geograficznym mówimy, to że w Polsce jest przewaga tego typu producentów energii nie oznacza, że jest tak na całym świecie, od przykład: w norwegii i szwajcarii głównym elementem wytwarzania energii są cieki i zbiorniki wodne (spuszcza się wodę z dużej wysokości i czary mary – masz prąd. W innych kraj jest inaczej, ale ogólnie odchodzi się od energetyki opartej na węglu. Jeszcze odnośnie energetyki i Polski, w naszym kraju jeszcze długo inne sposoby pozyskiwania energii będą negowane bo jest potężne lobby węglowe, mające na swoje usługi jedne z najsprawniej działających związków zawodowych…to sprawa (podobnie jak większość spraw na ziemi) całkiem skomplikowana i związana z wieloma różnymi dziedzinami.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Ziemia nie jest płaska.

    0

    0
    Odpowiedz
 12. Kup sobie ledowe żarowki

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Też kup dla siebie.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. A ja pierdolę wpływ na środowisko, jeśli w moim otoczeniu to nic nie szkodzi. Zapominamy o skali procesów i wydaje nam się, że człowiek może doprowadzić do globalnego tego czy tamtego. Jesteśmy podatni na powiew wiatru bardziej niz sądzimy. Udział ludzkiego gatunku w CO2, w zmianach procesów na Ziemi jest rzędu ułamka procenta. Jedyny sens ochrony środowiska jest taki, żeby się nie truć wzajemnie. Nie wolno kopcić z komina, bo trujesz sąsiadów. Nie wolno wywalać śmieci, bo robisz syf. Nie wolno zbijać świetlówek, bo ktoś może się tym zatruć. Ale wpływ tego na Ziemię jest znikomy. Jedna dobra nadaktywność Słońca albo potężny wybuch wulkanu może zmieść naszą cywilizację.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. W twoim otoczeniu nic nie szkodzi?! Nie ma tak, że w jednej części świata środowisko ginie, a w drugiej wcale. A jakby każdy szedł takim myśleniem i od czasu do czasu zrobił coś szkodliwego dla środowiska. To już by sporo złego było. Pomyślisz sobie: a ja tam mogę wylać trujące ścieki do rzeki, bo i tak zaniknie. A gdyby tak każdy co jakiś czas wylewał? To przez pewien czas sporo by się zanieczyszczeń nazbierało w wodzie. Tak poza tym ten temat jest o naciąganiu ludzi na „lepsze” zamienniki, a nie tylko o środowisku.

   1

   1
   Odpowiedz