Licbaza

Mieszkam na z zadupiu warmi i mazur. Mam pomysł na życie jednak przez przeładowanie szkółek oraz dystans do przebycia do zawodówki i tehbazy musiałem wybrać pozornie „najbardziej dogodne” liceum katolickie i tak kurwa nie było innego wyjścia. Jedyne co mnie trzyma w normalności to ziomeczki bo też uznali że nie ma innego wyjścia. Siedze tu godzinami nawet nie ucze się nic przydatnego, tynkowanie ścian było by ciekawsze, dotego masa materiału bez potrzeby no i oczywiście mają wyjebane na dyskalkulie. Więc na Chemi i Matmie ledwo 2 mam. Powiem że kończe tą nore na 2 i 3. Mam wyjebane na maturę bo jej nie potrzebuje i według mojego planu zostaje kierowcą ciągnika siodłowego. Ta Licbaza jest tylko na przymus a nauczyciele to jebani idioci którzy poszli do wojska, albo PGR’u i mają zjebane życie oraz żalą.
Powiniem spierdalać z tej budy.

12
35

Komentarze do "Licbaza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Waaarmjaaaniiin

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  1
  Odpowiedz
 4. Hehe pierdoli o tym chuj w szkole dla kurw i niedojebanych szczurzych mord.

  Kierowca tira, haha.

  3

  2
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  2
  Odpowiedz
 6. Czyli wyrosniesz na typowego robola który po pracy obowiązkowo kupuje ćwiartkę i dwa piwa i ma żółtego wąsa od ruskich szlugów nie wspominając o wiecznie brudnych paznokciach

  7

  1
  Odpowiedz
 7. Masz rację. Na chuj ci chemia i matma? Ciągnik siodłowy to też moje marzenie…

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Powiedzmy sobie szczerze i nazwijmy rzecz po imieniu: TEN KRAJ JEST POJEBANY. A właściwie nie kraj, tylko jego obywatele. To zmiany genetyczne spowodowane wielowiekowym żłopaniem gorzały , przez wszystkie klasy i warstwy społeczne.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Zapomniales dodac ze nasze pra-bacie i babcie………….wszystkie byly wyjebane przez
   czerwonoarmistow.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Po pierwsze zrób sobie badania (ja np. od zawsze mam problem z kolorami i każdy okulista ci powie, że nie którzy tak mają) chodzi o te plansze z kolorowymi kropeczkami. Lata lecą wzrok słabnie.. a automatyzacja leci pełną parą. Spójrz na Amazon i ich wózki platformowe.. Jeżeli nie miałeś jak ja, że rodzice alkoholicy mnie pogonili.. ucz się, później nie będzie czasu lub chęci.

  1

  0
  Odpowiedz