Ludzka uczciwość

Bierzesz kredyt na dom, na 30 lat ,oprocentowanie takie ze oddajesz ponad dwa razy wiecej niż pożyczyłeś. Odkładasz na emeryture a po 40 minimum latach pracy wklad waloryzuje sie o grosze. Chcesz oszczędzać a na koncie oszczędnościowym podatek belki. Płacisz po 5 tys zł skladki rocznie na ubezpieczenie zdrowotne a tzw. ” służba zdrowia” ma w dupie to co sie z Tobą dzieje i całe to twoje zdrowie. Pracujesz i płacisz x podatków na chuj wie co czyli nierobów z kleru, głupkowatych polityków, gierki rzadu z górnikami, urzedasami z zus, wojsko ktore za gigantyczne pieniądze udaje że nas obroni a tak na serio wywala w błoto miliardy zlotówek, na komisje tzw. Smoleńską czyli przekręt za kolejne miliony w imie idei jakiś psycholi, na nowe a rozbite zaraz limuzyny dla głupoli co pędzą do biskupów debili i oszustów. A co na dole? Minimum 500. 000 osób chorych na alzheimera i otępienie plus cierpiące często w samotności osoby z najbliższej rodziny w conajmniej takiej liczbie. Kolejne ponad 5000 osób rocznie to samobójcy. PIĘĆ TYSIĘCY LUDZI ODBIERA SOBIE ŻYCIE A W ETERZE CISZA. Koleja liczba to ok 3000 , tyle rocznie nas ginie w wypadkach komunikacyjnych. Ile jest takich cichych liczb wśród nas?ilu nas cierpi i umiera tu i teraz? To ludzki Armagedon a tam na górze plakaty wyborcze i układanie list do koryta. 30 lat bylo na zmiany po komunie, 30 lat można bylo przygladać sie rozwiązaniom , ktore wprowadzali inni. Można było je przemysleć i wprowadzać u nas a tymczasem przy korycie non stop te same „twarze”. NIE podwyższeniu minimalu, ale kolejne 500+ gut, 13 emerytura gut, konkordat i miliardy na kler gut, przemalowywanie czołgów gut, socjal dla ćpunów , alkoholików, nierobów, oszukiwanie na sto sposobow na zapomogach , na węgiel lub sponsorowanie kilkudziesięciu tysięcy więzniów i ich opiekunów, na leczenie ze składek bezmózgów po dopalaczach….ale godnym pieniadzom za pracę mówimy nie. Nie ma przecież zanieczyszczonego powietrza, w szpitalach są ludzie potrzebujący pomocy i mają oni także dobre wyżywienie, nasz system obronny jest takze jednym na najbardziej zaawansowanych, pracujacy maja niebo a i ci pokrzywdzeni przez los mają sie skromnie ale godnie. Nie demokracja nas uratuje, ani konserwatyzm, ani liberalizm, nie wolność. Uczciwość i empatja to jest to. Moze też AI ale ona jest chyba zbyt logiczna.

64
8

Komentarze do "Ludzka uczciwość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  3
  Odpowiedz
 3. Pierdole takie nieumyte biedackie kurwy jak Ty. Wykurwiaj na dworzec po szczury chuju pierdolony

  5

  11
  Odpowiedz
  1. Pokój z Tobą człowieku

   2

   2
   Odpowiedz
  2. Oczywiście, że tytułowy artykuł jest sensowy, ale zawsze trafiają się przy komentarzach
   dwuzwojowe mózgi (jeść i wydalać), które gówno rozumieją i jedyne co są w stanie wypocić to: wulgaryzmy i obelgi.
   Oczywiście – zgoda, że to miejsce do wypuszczania ścieków tekstowych ale nawet tu fajnie wrzucić coś mądrego.
   Każdy upadek zaczyna się od pojebanego łba, który zyskuje posłuch grupowy.
   Wystarczy propagandowa indoktrynacja i kretyn ma swoich wyznawców.

   4

   0
   Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  2
  Odpowiedz
 5. Było słuchać Generała, on chciał jak sam mówił wpisać do konstytucji sprawiedliwość społeczną. To Pan Generał jest ojcem polskiej niepodległości i wolności, a nie jacyś walczący radykałowie. To Pan Generał ochronił nas przed ruskimi czołgami, wprowadził demokrację, po czym usunął się w cień. A jeden taki wszystko teraz rozwala i wprowadza tu Wielką Polskę Katolicką. Kasa tylko do dzieciatych – obojętnie – biednych czy bogatych, a reszta niech żre odpadki.

  9

  3
  Odpowiedz
 6. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić, panny nie bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje kto na emerytury tych singli zarobi?

  5

  12
  Odpowiedz
  1. Nikt na numer z Roksy nie dzwoni, że masz tyle czasu na pisanie?

   4

   4
   Odpowiedz
 7. Tak ma być. Program depopulacja działa.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Jednak – jak powiedział Generał – rację miał Churchill, kiedy powiedział o demokracji to, co powiedział. Teraz to widzimy, gdy już życie każdemu układa naczelnik wraz z biskupami i jest już POzamiatane na długie, długie lata.
  „Myślę, że można to również odnieść do kapitalizmu” – dodał Generał. Też racja. Albo inaczej. Jak to powiedział ojciec socjobiologii E. O. Wilson o socjalizmie: „Wspaniała teoria. Niewłaściwy gatunek”.

  6

  0
  Odpowiedz
 9. Super mądry komentarz, szacunek. Tak właśnie rządzą Polską, dawno temu powinno być, że jedna kadencja, a nie te same mordy siedzą po 7 kadencji. Minimalna płaca powinna być 4 tys. zł, by ktoś był w stanie normalnie żyć i wynająć sobie mieszkanie. Ale w tym zjebanym przez POLITYKÓW kraju, jest rozdawnictwo kasy z podatków nierobom i dzieciatym, bo im się należy. Reszta to niewolnicy, którzy zapłacą za to podwyżkami cen, wyższymi składkami ZUS, itd.

  6

  1
  Odpowiedz
 10. „…oddajesz ponad dwa razy wiecej niż pożyczyłeś”

  Do tego jeszcze, jolopie, bank nie pozycza ci pieniedzy ktore ma. Te pieniadze ktore pozyczasz sa tworzone w banku – na podstawie twojego depozytu…
  Tak wiec jestes ruchany podwojnie: zanosisz depozyt – bank kreuje „pieniadz”, a ty potem zapierdalasz przez 230 lat – i zanosisz do banku to co wypracowales.

  I to jest prawdziwa chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz