Ludzkość

Wkurwia mnie obecny świat, cała struktura jego funkcjonowania, działanie gospodarki opartej na przekrętach, korupcji, wałach. Większość ludzi na wysokich stanowiskach to banda świń, zerujących na ciężkiej pracy innych ludzi. Wkurwia mnie że wszyscy oskarżają władze o nieudolność a prawie każdy na ich miejscu działał by podobnie, czyli we własnym interesie, taka natura ludzka. Wkurwia mnie że dobrych szlachetnych ludzi którzy byli by w stanie sprowadzić ten świat na właściwą drogę jest tak mało. Marnotrawstwo potencjału który człowiek mógłby wykorzystać. Polityczna kłoda która zawsze wpierdoli się pomiędzy nogi każdemu który chciałbym działać dla społeczeństwa w dobrym i uczciwym celu. Wnerwiają mnie miliardy przeznaczane na wojsko i działania zbrojne na całym świecie. Wkurwia mnie ustrój polityczny zwany demokracją który powinien funkcjonować w społeczeństwie utopijnym gdzie każdy obywatel wykorzystałby swoje wykształcenie i wiedzę w momencie wyboru władzy. Wkurwiają mnie podziały, rasizm co za głupota, jak zwierzęta, wszyscy mieszkają na tej samej planecie a każdy ma się za lepszego, żenada. że muszę wstydzić się własnego gatunku. Że masowe zaburzenie psychiczne zwane religią, trzyma ten świat na smyczy, dobrze że coraz słabiej. Wkurwia mnie brak szczęście u większości ludzi których znam, idąc tym tropem większość ludzi na Ziemi jest nieszczęśliwa, w efekcie czego powstała ta strona. Wkurwia mnie i przeraża możliwa sytuacja gdy przylecą zielone ludziki a my nie będziemy się mieli czym pochwalić i te ich szydercze zielone uśmiechy. Wkurwia mnie cała ta absurdalna, nielogiczna, zakłamana cywilizacja ludzka. Wczoraj zaczepił mnie jakiś typek, prosił żebym kupił mu konserwę i chleb no kurwa nie wytrzymałem i kupiłem. Człowiekowi się cieplej na sercu zrobiło, a jednocześnie furia że coś takiego istnieje. Gdybym posiadał boską moc macie 100 lat na zrobienie porządku inaczej chuj wam w dupę zrobicie miejsce dla następnych.

37
45

Komentarze do "Ludzkość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. po wypowiedzi sądzę, że masz więcej niż 10 lat, więc miałeś czas na to, żeby przywyknąć do takiej sytuacji!!! tak było, jest i będzie i nikt, ani nic tego nie zmieni. jeśli Ci to nie pasuje, no to masz problem.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. a ty też masz problem chuju ty zasrany bo mieszkasz w rynsztoku mądrala pierdolony przyjdz do mnie w nocy w dupe mnie pocaluj ty chujawko ludzko bez tego scierwa takiego jak ty nie byloby tego obecnego gowna zwanego homo sapiens sapiens no.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. po wypowiedzi sądzę, że za dużo myślisz o innych, za mało skupiasz się na tym, co robisz. Musisz zrozumieć jedną rzecz, którą tylko dzieci starają się obalić i drążyć; mianowicie to, że na świecie nie ma sprawiedliwości. Jeżeli tego nie zrozumiesz to zwariujesz. Pozdr Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No, tylko interesujące jest, że wkurza cię religia, a dopuszczasz istnienie zielonych ludzików – czegoś równie abstrakcyjnego jak religia. Ba! Piszesz dalej „Gdybym posiadał boską moc…” Zaliczyłem lola 🙂 Ale tak, masz rację, zachowanie ludzi jest wkurwiające.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Też jestem przeciwnikiem cywilizacji i poznawania przez ludzi rzeczy, które powinny pozostać tajemnicą. Bo tak naprawdę ludzie i życie na ziemi wzięło się z przypadku, bez większego sensu.
  Drażni mnie system pieniądza, budzi nienawiść, zazdrość i chorą rywalizację. Mógłbym pisać i pisać, ale to i tak bez znaczenia.
  „To technopolis mnie męczy, wysysa z krwią rozsądek, zwiększa się świata majątek, ale coraz bardziej znika człowiek, tylko w snach mnie tu niema”.
  Eldo – plaża, polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nawet gdyby przyleciały zielone ludziki… One byłyby takimi samymi ścierwami jak ludzie. Prawa biologii są uniwersalne. Musiałbyś spierdzielać do innego wymiaru 🙂 Ja już się przyzwyczaiłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. mówi się, że władza deprawuje, a to ze względu na lobby, na próby przypodobania się i sposoby zawierania sojuszy. ktokolwiek staje się politykiem musi starać się o popularność, a to wiąże się ze zniweczeniem moralności, z kończeniem znajomości, bo „przeszkadza” w osiąganiu sukcesu. nie wiem czy postąpiłbym podobnie, mimo, że obecnie uważam, że nie byłbym w stanie dokonać przekrętu, może to po prostu nie meijsce dla mnie. to tyle w kwestii polityki.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zgadzam się na 100% ten system jest pojebany.Większość ludzi mówi tak było jest i będzie a ty musisz się przyzwyczaić, ale kurwa jak się przyzwyczaić do tego wszystkiego do tego że przeciętny człowiek zapierdala przez całe życie na kogoś i chuj z tego ma

  0

  0
  Odpowiedz