Matki 2019

Nie mam nic do matek z dziećmi i generalnie do dzieci, żeby mi tu jakaś szuja zaraz nie zarzuciła, że robię nagonkę na biedne bezbronne matki. Mam problem z tym, że dla co poniektórych matek, dziecko to biznes… Wystarczy wejść na głupiego Instagrama. Już nawet nie ma tam normalnych profili, które można by z zaciekawieniem obserwować. O nie. Wylęgły się tam jak robale z padliny, madki biznesmeni promujące się na swoich dzieciakach. I żeby to jeszcze miało jakiś content ciekawy, ale po co? Wszytko takie samo. Na insta story klasycznie: moje dziecko sra, moje dziecko beka, moje dziecko wali cegłę, moje dziecko je, śpi, beczy i jeszcze raz sra. W postach oczywiście linki partnerskie do gówno firm z chińskimi gówno akcesoriami dla dzieci, na których matka zarabia bo naiwna swołocz w to klika i nabija hajs takiej idiotce jednej i drugiej, co to siedzą z pizdą i nie robią nic poza wrzucaniem kolejnego syfu do internetu. To jest czysta piramida finansowa. Jest na czele osoba A, która czerpie zyski dzięki wpłatom osób BCD, które z kolei dzięki zaproszeniom osób EFG tworzą siatkę poleconych i napędzają koło fortuny. Potem się dziwią Polacy Rodacy, czemu jakiś nierób, który nawet nie wie co to praca na etacie, wozi się nowiutkim mustangiem z ajfonem w ręku i zegarkiem za 10koła. Wy to napędzacie debile. Szkoda tylko, że główną dźwignią handlu jest w tym wszystkim biedne dziecko. I pewnie mnie tu zaraz zjecie, że przecież pokazują te biedne matki codzienność macierzyństwa. Okej kurwa, rozumiem jak ktoś wstawia 2-3 posty na tydzień o dziecku poprzeplatane z podróżami, edukacją, pracą etc – co jest zwyczajnie ciekawe, ale nie ogarniam jak można dziennie nawalić 100 postów przedstawiających praktycznie to samo. Przykład, dziecko je – matka z telefonem nagrywa. Dziecko sra- to samo.
Dziecko śpi – też.
Dziecko się bawi – noooo baaa
Dziecko się kąpie- ojojojoj no jak nie jak tak?
No matko boska… I gdzie tu jest przyjemność z wychowania potomstwa, skoro Ty jako matka siedzisz cały Boży dzień w social mediach, dobierając tylko filtry i płytkie opisy do miliarda zdjęć swojego dziecka? Sorry ale ja tego nie ogarniam. Według mnie dziecko wymaga ogromu uwagi i skupienia. A jak można to osiągnąć skoro ciągle siedzisz z ryjem w telefonie jak ameba? Ciekawe na czym jeszcze będziemy zarabiać w przyszłości… Na udostępnianiu swojego męża do seksu jak największej liczbie znajomych? Będziemy odsprzedawać dzieci za lajki? Nie ogarniam dokąd ten świat zmierza.

51
5

Komentarze do "Matki 2019"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie są matki, tylko maDki…

  10

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  4
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  5
  Odpowiedz
 5. Jesteśmy w erze zarabiania na głupocie ludzi. Streamerzy, influencerzy, modelki na Instagramie. W tym jednym przypadku przynajmniej dobre jest to, że to miecz obosieczny. Leworęczna mamusia, która nie nadaje się do żadnej roboty kroi kasę na debilach, ale to dziecko kiedyś podrośnie i nie będzie bombelka, a profil na Insta runie w posadach i mamusia znajdzie się w wieku 38 lat na rynku pracy i będzie przeklinać siebie. A uwierz mi, że większość kobiet nie gromadzi kapitału i żadnych oszczędności z tych kroci na bank nie mają. Wszystko poszło w szmaty, błyskotki i inne syfy. Przykładowo ja mając kilka tysięcy i pojęcie o dywersyfikacji portfela mogę zrobić z tego setki tysięcy. Jak dasz stu kobietom po milionie to po miesiącu może jednej coś z tego zostanie.

  13

  0
  Odpowiedz
 6. Zacznijmy od tego, że kto wchodzi na „Insta” ten jest frajerem XXI w. Czekam na łapki w dół, wy tępe dzidy z Facegówna i innych sranych chatów.

  26

  2
  Odpowiedz
 7. Napisz jak tego dokonać.

  0

  0
  Odpowiedz