Miłość to chujnia

Moja chujnia polega na tym, że nie mogę być z osobą, na której mi zależy… Zakochałam się w chłopaku młodszym ode mnie o 2 lata. Ten smarkacz po tym jak narobił mi wielkiej nadziei i rozkochał mnie w sobie rzucił nagle jak śmiecia, bo ‚nie jest gotowy na taki związek’. A mama mówiła, że to nie ma sensu, że jest taki dziecinny, że ma mleko pod nosem , ale ja wiedziałam lepiej! Nigdy więcej młodszych, chłopcy dorośnijcie!

14
29

Komentarze do "Miłość to chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hohoh, jakbym czytała o sobie:) Identyczna sytuacja. Cóż zrobić, ja również się przejechałam, mówili mi to samo, co Tobie, ale nieee – dla mnie był najwspanialszy. Teraz co mam? Gówno.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie możesz patrzeć na wiek !!! pierwszy seks mówi o wszystkim !!! jeśli ci dobrze i gościu ciebie rozumie to bierz go !!! czasem seks jest słaby ale rozumie ciebie i podziela twoje zdanie to ok ale jak tylko seks jest ok ale gościu ciebie nie rozumie to pier…. go bo to „smarkacz”-cytuje !!! i uwierz że seks jest okresowy ale zrozumienie drugiej osoby to podstawa !!! do końca życia męczyć się po super seksie do 50-60 lat o ile połówka da rade a nie pisze która, bo to różnie a żyć można 100 i więcej lat to połowa i ponad życia gdzie przynajmniej ja wole mówić jesteś naj…. pomimo lat !!!! to tylko moje myślenie !!! szczerze pozdrawiam na tej chujni.pl he he ale o to tu chodzi !!! czasem swoje myślenie nie wystarczy a ktoś może pomóc !!! mam nadzieje ze dałem rade !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kobiety starsze ode mnie? Nigdy. Kobieta ma być młodsza.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nr 3 <--- widać, że chodzi Ci jedynie o ruchańsko bo nie zależy Ci na tym, żeby kobieta była szczera i inteligentna.

  0

  0
  Odpowiedz