Mini chujnie, maxi wkurwy

A oto kilka rzeczy, które mnie troszkę denerwuje: 1) Na Nowym świecie jest taki sklep, gzie na drzwiach widnieje napis czynny 24 godziny (z przerwą od 3 do 6). No to kurwa niej est czynny cały cas, bo w pewnych godzinach nic nie kupie. dalej. Sklep wszystko po 4 złote i nie tylko. No całkowity brak poprawnej składni oraz logiki. To wszystko jest po 4 złote, czy wszystko po nietylko? Jestem na siłowni – ktoś bezustannie sra. Zjebał się chuj kilka razy. Znowu siłka. Jakiś fallus kładzie swoje rzeczy na ławeczce albo przyrządzie. Nie można ćwiczyć. Przestawiam jego gówna, ale to wkurwia. Ludzie, którzy niby mają słuchawki na uszach, ale ja wszystko słyszę. To prawdziwa plaga. Staruszki przechodzące na czerwonym – migło czerwone, a te idą, wleką się. I jak tu ma nie być wypadków? Brak budek na niektórych przystankach tramwajowych czy autobusowych. A jak pada deszcz? Jakiś żul leje na schodki, chodnik czy miejsce publiczne. Żul jedzie autobusem. Ludzie idą chodnikiem ak, że nie ożna ich minąć.

33
79

Komentarze do "Mini chujnie, maxi wkurwy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widzisz patalachu autobusy tramwaje silownie miejskie, chodniki itd sa wlasnie dla zuli więc nie dziw się ze zul tam szcza bo takie jego prawo, porzadni ludzie nie zapierdalaja autobusem ani tramwajem ani innym trolejbusem tylko rano wsiadaja do swojego samochodu i robia wszystko jak chca i gdzie chca i z kim chca, jedyny minus posiadania wlasnego pojazdu w twoim przypadku jest taki ze jest dla ciebie nieosiagalny, poniewaz samochodow nie rozdaja w cenie biletu miejskiego tylko za samochod trzeba zaplacic, nie mowie o gownie ktorym jezdzi twoj stary za 8 tys zl i nazywa to samochodem, tylko o aucie zaczynajacym się od 45 tys zl minimum, więc dla ciebie nieosiagalne, zawsze mozesz kupić motocykl, albo w najgorszym wypadku hulaknoge elektryczna, wez się kurwa do roboty patalachu

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Do autora.Ty idż do pracy fizycznej,najlepiej na budowę to nie będziesz myślał o głupotach.No i nie będzie ci się chciało chodzić na ta siłkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Takie do durne że chce sie srać.

  0

  0
  Odpowiedz