Mrożona pizza

Siedzę od rana na maksa głodna ale zajebiście nie chce mi się nic robić, zresztą jedyne co umiem przyrządzić to mrożona pizza. Idę więc do sklepu właśnie po to by ją kupić. Zawsze kupuję serową, bo sama mogę skomponować dodatki, które lubię a nie ten syf co pewnie zamrożony jest już chuj wie ile czasu. Patrzę, a w moim mega wyposażonym sklepie osiedlowym jest tylko pizza pepperoni, na zdjęciu jeszcze jest coś czerwonego, bliżej nie określonego. Myślę sobie, trudno najwyżej sobie to zdejmę . Przychodzę do domu otwieram pudełko a tam kurwa CEBULA!, której nienawidzę, na sam widok mnie cofa. Wkurwiło mnie to niezmiernie, bo mogliby z łaski swojej o tym napisać!
I tak już na maksa zła i głodna zdejmuję wszystko dosłownie, cała kuchnia upierdolona, a mi został jedynie spód, który mogłam sobie kupić za zeta. W dodatku po zrobieniu jej już po swojemu (najebałam dużo ostrych przypraw) dalej było czuć to jebaną cebulę. No kurwa śrut nad śrutami!

52
75

Komentarze do "Mrożona pizza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. naucz się pipo gotować albo sobie zamów z pizzeri

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Widzisz odrobinę googlowania, dobry przepis na ciasto do pizzy, własne składniki i masz wyjebistą pizze. Wiem co mowie. To, że wyrzucisz ten syf – dodatki to i tak wcinasz resztę syfu – a dokładnie pseudo-ciasto – chuj wie z czym i chuj wie jak robione.
  Polecam czasem ruszyć 4 litery i odpierdolić taką pizzę od a do z. Satysfakcja gwarantowana.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. cebula jest źródłem niezrównanej potęgi psychofizycznej, zresztą czosnek podobnie. jak nie lubisz rada prosta i krótka: wypierdalaj. śrut

  2

  1
  Odpowiedz
 5. No japierdole, miliony ludzi na świecie głoduje a laska wkurwia się że trochę cebuli jest na pizzy i robi z tego problem porównywalny do nie wiem kurwa czego

  0

  0
  Odpowiedz
 6. no i niech sie wkurwia!jej sprawa jak nie lubi cebuli. to ją akurat wkurwia i o tym napisała i miała do tego prawo. tak samo jak do tego żeby sobie nie gotować tylko kupować pieprzoną pizze serową!i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz