Nadal walę

Wkurwia mnie to, że mam 25 lat i nie potrafię odwyknąć od trzepania konia. Ilekroć próbowałem no fap challenge to po max 4 dniach jaja miałem jak kulki do ping ponga, fajfus sterczał non stop i nie szło się na niczym skupić.

9
2

Komentarze do "Nadal walę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A jaki to problem?Jeden telefon i przyjeżdża do Ciebie kurwisko,które będziesz mógł walić całą noc do bólu a następnej nocy to samo walić kurwisko do oporu.Po tygodniu walenia jak koń Ci spuchnie i obetrzesz do krwi skórę to nawet nie pomyślisz o biciu konia.Wadą tego rozwiązania są koszty zamówienia kurwiska na całą noc ale chyba warto aby oduczyć się koniobijstwa.Pamiętaj o jednym-każdej nocy ma być nowe(stare to znaczy doświadczone) kurwisko żebyś miał nowe doznania a poprzednie kurwisko odpoczęło od Twojego konia.Powodzenia!

  3

  0
  Odpowiedz
 3. To normalne że w wieku 25 lat masz ochotę regularnie się spuszczać. Dopóki robisz to czując ciśnienie i przyjemność to problemu nie ma. Problem pojawia się wtedy kiedy się to robi na siłę, z nudów, wyraźnie nadwyrężając organizm. A no fap challenge wymyśliła banda piwniczaków która doszła do wniosku że w ten sposób wyleczy się z chorób psychicznych i zmieni swoje życie, ale niespodzianka – nie zmieni. Jak nie będzie wytrysków to ciało będzie i tak produkować nową spermę, niszcząc wcześniej starą.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja sobie powtarzam moje własne(?) przysłowie:
  „Z naturą nie wygrasz”

  A mam 30 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wal chuja wal,
  aż się z knagi zrobi stal!

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Bo widzisz… Gdybyś zapisał się do PiS-u, to byś nie miał takich problemów. Mógłbyś ruchać wraz z nami cały naród.
  OTO SŁOWO PISU…

  – CHWAŁA TOBIE, JAREK!!!!

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Nie znasz powiedzenia „Ruchał wilk razy kilka wyruchali też i wilka”?Tak samo będzie z PIS-em.Jarek z Mateuszem i innymi z wierchuszki ucieknie bo na Okęciu stoją zatankowane samoloty i grzeją silniki a plebs z PIS-u zostanie wyruchany co nie będzie najgorsze bo wkurwione społeczeństwo weźmie odwet na zwolennikach PIS-u a latarni i mocnego sznura w Polsce jeszcze nie brakuje.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. To jeszcze z 15-20 lat upłynie zanim rozjebią kraj. Na razie będą rozdawać dopłaty do wszystkiego. Na razie do wungla, a potem coraz więcej. Do chleba, soli, octu i srajtaśmy. I dopiero wtedy cebulactwo wyjdzie na ulice. To jest taki postchłopski naród niewolników.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. „Gdzie pieniądze mówią, tam prawda milczy”

     0

     0
     Odpowiedz
 7. Ja to walę co najmniej dwa razy na tydzień. I rób zakupy w Iłowie w supermarkecie o nazwie „ABP Market”. To świetny sklep.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Walcz 5 na 1

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Fapaj i sapaj

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chłopie, pierdol ten cały nofap. To nic nie daje, tylko człowiek chodzi rozdrażniony i ciągle myśli o zwaleniu lub ruchaniu. Aczkolwiek radzę unikać silnego ścisku dłonią bo potem się przyzwyczaisz tylko do takich doznań i z kobietą będzie ci ciężko.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Rób doktorat i kradnij krokodyle.

  0

  0
  Odpowiedz