Naród

Witam wszystkich użytkowników tego jakże zacnego serwisu. Chciałem poruszyć tutaj jedną, jak mniemam, bardzo ważną sprawę. Otóż zastanawiałem się dlaczego w Polsce jest tak źle. Nie chodzi mi o typowe narzekanie typowego polaczka jak to się mówi, ale o konkretny problem narodu. Oprócz tego również patrzę na nędzną sytuację polityczną w naszym kraju. Doszedłem do wniosku, że Polacy nie potrafią się zebrać do kupy aby zburzyć dotychczasowy „porządek” ponieważ jesteśmy z natury narodem bardzo kłótliwym. Niby rzecz oczywista, ale jednak to ma drugie dno. Wystarczy spojrzeć na dowolne komentarze na dowolnej stronie. Wszędzie fale hejterów. Nawet w najbardziej błahych sprawach, w których każdy mógłby się zgodzić. Jednak tak nie jest. Mam wrażenie, że te hejty, ta cała nienawiść jest z góry przez kogoś pompowana, przez co kłótliwość Polaków jest niejako wspomagana. Zasada dziel i rządź. To tak jakby ktoś z góry próbował ludzi poróżnić aby nie doszli do porozumienia. Na przykład ostatnia afera z górnikami, nie wspominając o ciągłym rozdmuchiwaniu tego durnego tematu homoseksualizmu i pedofilii wśród księży. Nawet mądrym ludziom udaje się zamydlić oczy pierdołami. Nie zwracamy uwagi na szczególnie ważne sprawy. Nie wiem co można z tym zrobić. W Brazyli, Turcji i wielu innych krajach ludzie się potrafią postawić razem. Gdyby w Niemczech była podobna sytuacja jak u nas to by się zebrali do kupy. My chyba jesteśmy ewenementem w skali światowej. Niestety taką „wyjątkowością” nie ma co się cieszyć. Ten naród umiera… Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących ludzi.

72
71

Komentarze do "Naród"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdoły w Tv nie słucham. Gospodarka leży nie ma naszego przemysłu. Zajmujemy się tematami bez znaczenia dla kraju bez znaczenia dla nas i naszych dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A ja powiem krótko o przekazie dla narodu. Czy ktoś poza stolicą słyszał wcześniej, że Tęcza była podpalona trzy razy. Dopiero na Dzień Niepodległości powiedzieli, że to czwarty raz żeby była sensacja telewizyjna. Tak jest ze wszystkim. Chuja ludzie wiedzą jakie mamy zadłużenie, jaki deficyt, jak padają zakłady, jaką kasę rząd wydaje ile komu, gdzie po co itd? To samo dotyczy miast i województw. Najlepiej zrobić gryla kiełbaskę muzyka i fajnie jest. Wkurwia mnie głupota ludzi.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. W naszym narodzie wystepuje pewien ewenement, którego nie ma w innych narodach. Możliwe że jest to efekt zaborów ale do rzeczy. Polacy charakteryzują sie dość wysokim poziomem patrjotyzmu i poświęcenia dla kraju z jednoczesna niechęcią do aparatu państwa. Dlatego mieliśmy liczne udane powstania i zrywy wyzwoleńcze ale po utworzeniu własnego państwa każdy ciągną w swoją stronę i wszystko się sypało. I tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A kto kurwa powiedział że wszyscy mają być równi, jednakowi i wkurwiać się z tego samego powodu? A jak jakiś pedofil chowa się pod kiecką od księdza to dla mnie nie są pierdoły, tylko powód żeby zmiażdżyć im jajca w imadle, a niby czym ci zaimponowały te Turasy,że wyszli na ulicę z gwizdkami? Jaką formę protestu sugerujesz „my chcemy żeby było lepiej a wy nam dajcie”? Przecież to też tylko zwykła płaczliwość z której nic nie wynika, a co do zachwalanych przez ciebie Niemców to jakoś sobie nie przypominam żeby w swojej historii mieli jakieś zrywy narodowo-wyzwoleńcze albo jakąś ogólnonarodową falę protestów, tylko zawsze posłusznie robili co im władza nakazała, w NRD-owie to stworzyli taki komunizm że jak przyjeżdżali dygnitarze z Moskwy to cmokali z podziwu i zazdrości, a troszeczkę wcześniej jak Hitler zapytał czy chcą masła czy armat to jak myślisz co odpowiedzieli?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Używasz słowa „hejt”. Automatyczna kwalifikacja chujni na 1/5.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „Mam wrażenie, że te hejty, ta cała nienawiść jest z góry przez kogoś pompowana, przez co kłótliwość Polaków jest niejako wspomagana.”
  Przez Żydów hehe. A tak serio to po prostu ten naród przez tyle lat walki o wolność już się wypalił. Jest mu teraz w miarę dobrze, choć jebią go z każdej strony, ale i tak lepiej niż za zaborów, okupacji i komuny. Więc godzą się na wszystko. Gdzie indziej za głupie zabranie zniżki w komunikacji potrafią rozjebać pół miasta, a u nas nawet jak by im dojebali podwyżki po 20zł to i tak by tylko poburczeli pod nosem i położyli na to lachę. Ci co mieli coś do powiedzenia wyjechali w pizdu, zostali się tylko ci którym wszystko jedno.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @3 udane zrywy wyzwoleńcze w czasie zaborów?! które, bo se jakoś przypomnieć za uja nie mogę!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kurwa wy umieracie wszysycy,ja nie wiem.Może tylko ja jestem zaradny i nie bieduję tak jak wy?.Pracuje jako dentysta i mam własny gabinet.Nie będę wam mówił ile zarabiam żeby was nie wkurwiać.Tu naprawdę da się żyć na poziomie,bez sałaty od rodziców,wszystko osiągnąłem sam.A wy kurwa tylko płaczecie że w Polsce źle a rząd nas okrada.jak umie się kombinować to spokojnie można tu dać radę.A autor chce się jednoczyć na chujni hahaha,stronie opanowanej przez gimbów.Idźcie walczyć drodzy Polacy,ja będę to oglądał na moim 50 calowym tv z blantem w ręku i drogimi dziwkami.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą.
  Autor: Otto von Bismarck
  Dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic.
  Autor: Aleksander Ignacy Wielopolski
  NIC DODAC, NIC UJAC.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. W takim razie zapraszam cię do Korei Północnej

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja pierdolę nie będę o nic walczył bo dobrze mi się żyje.Codziennie palę canabisy a drogie kurwy tańczą na każde skinienie moim palcem.Budzę się kiedy chce i z kim chcę,zamontowałem nawet kamerki na przystankach autobusowych żeby pośmiać się z plebsu jadącego na 8 do pracy w deszczu syfie i brudzie.Napiwki którę daje kelnerowi w najdroższych restauracjach są wyższe od waszych pensji.Ostatnio kupiłem wyspę na której przesiaduje w wolnym czasie.Wyobraźcie sobie to,siedzię na leżaczku z drineczkiem pod palmami a wasze żony masują mi stopy.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Do 11 – i wtedy się obudziłeś, podnosząc kołdrę zobaczyłeś że Twój PiesKotBratSiostra – wszystko jedno robi Ci loda.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @ 8, 11 i im podobni – poloczki bidoczki… tylko żeby dojebać, wyśmiać, dokuczyć. Skurwiały naród… (już nie ma gdzie srać w to własne gniazdo bo gówno się przelewa)… normalni ludzie, nie ulegajcie tej większości, tym debilom, kutasom śmierdzącym…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Oj polaczki wasze sa tylko ulice.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @13 Doctor, doctor, please!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Liberum veto 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A Ja was tu wszystkich KOCHAM bo tu jest i Mesio i jeden co ciśnie,trzeci co pociesza drugi ala Drrrr…dentist co siedzi u starego co kręci lody i ma wyjebane woow… Tak trzymać Moi Chujowicze.pl pzdr rodak z Reichu łehee…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Nie potrafimy się już zjednoczyć we wspólnej sprawie. Każdy żyje własnym życiem, nawet rodziny oddalają się od siebie. Potrzebny jest kop w dupę tzw. „inteligencji” rządzącej.

  0

  0
  Odpowiedz