Niedzielna rada

Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty? Wal konia. Widzę, że tak robisz, bo gdzie kobita? Elo stulejo, ja uciekam, bo mi jabola poleją, a potem wchodzę w kobite, jak już wypite. Co? Zazdrościsz, bo konia walisz? Nie stać cię na jabola, pchaj szambowóz do Opola.

Podziwiam za upor. Admin.

3
6

Komentarze do "Niedzielna rada"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdolisz głupoty . Jak tak ciągle chlasz od lat , to czym w nią wchodzisz ? Bo napewno nie twoim miękkim chujem , którego postawić nie potrafisz.
  Pij taką czarną kawę z czarnego ekspresu z różowym podświetleniem.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Upór, a nie upor.
  Mec. Grammarnazi

  Przepraszam – angielska klawiatura. Admin w UK na imigracji dorabia sie na hosting serwera. Pozdrawiam Admin.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Znalazł się kurwa.
   Nawet Admina poprawia XD.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Raczej na emigracji.
   Od eksportu.

   To życzliwa uwaga Admin!

   1

   0
   Odpowiedz
  3. To teraz wiele tłumaczy:

   Dlaczego były przerwy w dostawie nowych chujni.

   I dlaczego posty są dodawane o 03:52 i po 22 / po 23.
   (Zmiana strefy czasowej).

   I dlaczego Admin tu pisze.
   Bo przynajmniej na forum może z Rodakami pogadać.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź – robi robotę, gdy się chcesz szybko upierdolić.
  Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko : oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Jak to chujostwo można w ogóle pić? Wypiłem dwie puszki wieczorem na szybko – kac trzymał cały dzień, a jak poszedłem srać to o ja jebię – reaktor w czarnobylu to przy tym perfumeria.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Paanie, kurwa to nie ma smakować – to ma kopać.
    Pozdrawiam, Ziutek z posta wyżej.

    0

    1
    Odpowiedz
 5. „Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”

  Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Myśl i bogać się

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Kup sobie beret z antenką.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Przeczytałem z antymatką XD.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. To tym bardziej kup sobie taki beret z antymatką i mniej bierz tego co tam bierzesz jak czytasz moje genialne komentarze.

    0

    0
    Odpowiedz
 8. Dopiska Admina
  HAHAHA 100%.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą czyni cuda. Musisz poznać smak pokory i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do kucia asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt, aż zejdzie skóra z rąk. Kuć zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Z tym się można zgodzić. Niektórzy powinni zaznać prawdziwej harówy do końca życia – patrz mordercy, pedofile tudzież gwałciciele.

   2

   0
   Odpowiedz
 10. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz